Dolomiti Superski je největší italská lyžařská oblast. Leží v severoitalské provincii Trentino-Alto Adige a je označována za skutečný ráj zimních sportů.

Komplex vznikl již v roce 1974, kdy bylo propojeno prvních šest lyžařských areálů.

Co nabízí Dolomiti Superski

Obrovská rozloha a krásná příroda sem láká turisty z celé Evropy. Oblast je přitažlivá nejen pro nádhernou nedotčenou okolní přírodu, ale i stálým počasím. Kromě kvalitních sjezdových tratí tu očekávejte taktéž výborné podmínky pro snowboarding, skialpinismus i běžecké lyžování. Jsou přizpůsobeny všem lyžařským skupinám

Dolomiti Superski

Dolomiti Superski

Dolomiti Superski sdružují 12 nejkvalitnějších samostatných vysokohorských středisek – Marmolada, Civetta, Val Gardena/Alpe di Siusi, Carezza, Cortina d’Ampezzo, Plan de Corones, Alta Pusteria, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza (Passo Rolle), Valle Isarco a Tre Valli.

Tato střediska nabízí lokální skipasy. Výhodné je však pořídit si rozšířený skipas Dolomiti Superski, jenž platí pro všech 12 oblastí, a můžete si tak užívat lyžování na více jak 1200 kilometrech upravených sjezdových tratích.

Val di Fiemme - Obereggen

Val di Fiemme – Obereggen

Svahy jsou obsluhovány asi 460 vleky a moderními lanovkami, funguje zde systém umělého zasněžování a vždy upravených a přehledně značených lyžařských tratí.

Kromě lyžařů vyhledávají zdejší komplex i snowboardisté a další milovníci zimních sportů. Pro běžkaře je zde připraveno 1177 kilometrů upravovaných tratí.

San Martino di Castrozza

San Martino di Castrozza

Zdejší resorty nabízí rovněž bruslařské plochy, lezecké stěny, paragliding, jízdu na sněžných skútrech a další aktivity.

Zvolit pro strávení zimní dovolené některé ze středisek areálu Dolomiti Superski je vždy dobrá volba. Co se kvality lyžování týče, je prakticky jistota, že budete spokojeni!

Mapa Dolomiti Superski

Podívejte se na mapu nejlepší lyžařské oblasti Itálie Dolomiti Superski se všemi středisky, vleky a sjezdovkami. Mapu můžete přiblížit, stačí na ni kliknout.

Mapa Dolomiti Superski

Mapa Dolomiti Superski

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Dolomiti Superski

Klikněte pro zobrazení nabídky Dolomiti Superski: zájezdy nebo Dolomiti Superski: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Dolomiti Superski!