Údolí Tre Valli leží uprostřed Dolomit v severoitalském regionu Trentino-Alto Adige a spadá do lyžařské oblasti Dolomiti Superski. Je obklopené lyžařskými oblastmi Val di Fiemme a Val di Fassa.

Do lyžařských areálů Passa San Pellegrino a Alpe Lusia (Bellamonte) se dostanete z malého městečka Moena, jež se rozkládá v údolí ve výšce 1200 metrů nad mořem.

Tre Valli

Tre Valli

Co nabízí Tre Valli

Alpe Lusia

Ve středisku Alpe Lusia najdete 40 kilometrů upravovaných sjezdových tratí, pokrytých od prosince do dubna kvalitním sněhem. Nachází se zde i skvěle upravený snowpark s muldami, skoky apod.

Tre Valli (Alpe Lusia)

Tre Valli (Alpe Lusia)

Passo Pellegrino

Středisko Passo Pellegrino nabízí spolu s 60 kilometry sjezdovek také nádherné výhledy do okolí. Sjezdovky vedou z vrcholů Col Margherita, Cimo Uomo a Costabella. Areály jsou vzájemně propojeny pravidelně jezdícími skibusy. Na zkušené lyžaře zde čeká nejdelší, 12 kilometrů dlouhá, sjezdovka z Col Margherita do Falcade. Z Le Cune spadají do městečka Moena obtížné černé tratě s převýšením okolo jednoho kilometru.

Celkově je tu připraveno 23 modrých, 25 červených a 6 černých sjezdovek. Přepravu zabezpečuje 6 vleků, 15 sedačkových a 3 kabinkové lanovky, s přepravní kapacitou 41 200 osob za hodinu.

Lyžařské středisko Tre Valli se stalo oblíbeným místem pro vyznavače alpského lyžování, carvingu i snowboardingu.

Tre Valli (Passo Pellegrino)

Tre Valli (Passo Pellegrino)

Pro snowboardisty byly vybudovány 3 snowparky. Jsou tady i možností freeridového lyžování na pláních pod vrcholem Cima Uomo. Vydat se můžete rovněž do některého ze sousedních skiareálů, kde platí společný skipas v rámci oblasti Dolomiti Superski.

Ubytovat se dá v zařízeních, které jsou ovšem poměrně vzdálené od lyžařských terénů a i ceny jsou vyšší než v okolních areálech. Infrastruktura je v Tre Valli poněkud slabší, není zde krytý veřejný bazén a také atrakcí pro aktivní odpočinek je zde nedostatek.

Mapa lyžařského areálu Tre Valli

Mapu lyžařského areálu Tre Valli si můžete zvětšit kliknutím, abyste viděli přesně jednotlivé údaje.

Mapa Tre Valli

Mapa Tre Valli

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Tre Valli

Láká vás Tre Valli? Hledáte-li zájezdy do destinace Tre Valli, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Tre Valli, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.