Patříte k těm, kdo si představují ráj na zemi jako nádherný ostrov uprostřed nekonečného oceánu, kde si můžete lehnout do stíhnu kokosové palmy, zabořit nohy do jemného bílého písku, nechat se ovívat lehkým vánkem, který lehce čeří hladinu průzračně modrých vod nádherné laguny a který k vám přináší omamnou vůni exotických květin?

Líbilo by se vám mít v této představě ještě domorodé ženy a dívky, které tančí jejich tradiční tanec za zvuků krásných melodií a zpěvu?

Pokud je toto vaše představa ráje, tak pro vás máme dobrou zprávu – již jej nemusíte hledat a říkat si, že takové místo již na světě neexistuje! Najdete jej sice opravdu daleko od České republiky, ale i přes velkou vzdálenost se cesta do Francouzské Polynésie opravdu vyplatí.

Francouzská Polynésie má totiž k výše popsané představě exotického ráje blíže, než celá řada jiných známých a krásných míst, včetně třeba Havajských ostrovů či Baham.

Dovolená ve Francouzské Polynésii je proto snem mnoha cestovatelů z celého světa a přestože zájezdy do Francouzské Polynésie nejsou neobvyklým zbožím, dovolit si tuto cestu finančně, bohužel nemůže každý z nás.

Přesto, ať už se do Polynésie chystáte či se o ní jen chcete něco dozvědět, věříme, že vám k tomu MAHALO.cz pomůže a že u nás najdete vše, co o Francouzské Polynésii hledáte!