Egypt, to je ta oblíbená dovolenková destinace, kam každým rokem jezdí na zájezdy tisíce turistů, aby nalezli exotická místa blízko Evropy.

Ve školách se děti učí o Egyptu jako o zemi, kde vznikaly dějiny lidstva, kde žily starodávné dynastie vládců, kteří stavěli dodnes zachované památky nezměrného významu a kde dodnes probíhá čilý archeologický ruch a vždy jednou za čas se zde podaří najít další střípek z lidských dějin.

Možná právě proto je škoda, že je Egypt pro mnoho lidí místem, kam se na dovolenou vypravují sice pravidelně každý rok, ale většina z nich z něj pozná pouze vnitřek hotelového resortu či něco málo při organizované návštěvě některé z hlavních památek.

Egypt přitom nabízí mnohem více! Od nádherných obrovských pouští, přes tisíce let staré a skoro zapomenuté památky, krásná a tajuplná města až po fantastický mořský život, kterým se Egypt může chlubit na světové úrovni.

Patříte-li mezi ty, kdo chce o Egyptě zjistit více než to, že zde umí dělat dobrý all inclusive program a kdo chce více než nabízí běžná dovolená v Egyptě, může si přečíst celou řadu článků o jednotlivých destinacích Egypta a místech, která stojí za návštěvu.

Zájezdy do Egypta nemusí být jen o ležení u moře a popíjení koktejlů – tato překrásná země vám toho nabízí tolik, že je skoro až škoda její nabídku nevyuží a nepoznat Egypt více.

S MAHALO.cz se vám to jistě podaří!