Obdařen uchvacujícím pobřežím, emeraldově zelenými horami, dechberoucími národními parky, dynamickými městy, kulturní rozmanitostí  a vynikající kuchyní, která se řadí mezi nejlepší na světě, je Vietnam považován za jednu z nejlepších turistických destinací Asie.

Hledáte-li vizuálně dramatické scenérie, Vietnam vám je nabídne v oblasti světoznámé zátoky Ha Long, která působí až nadpřirozeně. Jste-li nadšencem do nádherných písčitých pláží a průzračného moře, stačí navštívit Phan Thiet. Chcete-li vyrazit na překrásné ostrovy, navštivte národní park Cat Ba. A máte-li rádi pulsující energii velkých měst, nevynechejte Hanoj či moderní Ho Chi Minhovo město. Vietnam prostě a jednoduše nabízí vše, co může každý cestovatel po své destinaci chtít a i proto jsou poznávací zájezdy do Vietnamu velice oblíbené.

Přesto, že si mnoho západních cestovatelů Vietnam představuje spíš z hlediska známé války, která zde ještě nedávno zuřila, je dnešní Vietnam zemí, která se může chlubit opravdu nádhernou přírodou, krásnými pohořími a deštnými pralesy, které jsou na hony vzdáleny válečné devastaci a ničení. Vietnamské pláže a ostrovy jsou považovány za jedny z nejkrásnějších v celé Asii a vietnamská kuchyně pak za jednu z nejchutnějších na celém světě.

Dnešní Vietnam je bezesporu jednou z nejlepších turistických destinací na světě. Neváhejte a navštivte jej i vy, třeba vám k tomu pomůže i náš web, díky kterému bude Vaše dovolená ve Vietnamu opravdovým zážitkem!