Filipíny jsou opravdu velice rozlehlým státem ležícím v jihovýchodní Asii, který mnohými turisty zůstavá zcela opomíjen a spousta lidí o Filipínách buď vůbec nic neví a nebo mají informace jen velice kusé.

Jak obrovská je to škoda, zjistíte, když si přečtete články, které jsme pro vás o Filipínách na MAHALO.cz připravili. Filipíny jsou totiž naprosto nádherným kusem světa, který můžeme k návštěvě doporučit doslova všemi deseti :-)

I díky své velké rozloze se totiž Filipíny mohou pyšnit skutečně velikou přírodní rozmanitostí, a proto na severu Filipín najdete něco zcela jiného než na jihu (a podobně je to i z hlediska východ-západ :-) ).

Sopky, krásné horské vesničky, nekonečná rýžová políčka, kouzelné hory, opravdu fantastické pláže, neuvěřitelně milí lidé, skvělé potápění a šnorchlování… pokračovat by se dalo dlouho a stejně by to nestačilo k tomu, abychom vám dokázali přiblížit to, jak nádherné Filipíny jsou.

Pokud plánujete další dovolenou a přemýšlíte nad tím, kam vyrazit, pokud máte rádi Asii, pokud rádi poznáváte nová místa, pokud váš rozpočet na dovolenou není nějak extra velký, pak neváhejte a zakřížkujte si na mapě právě Filipíny. Garantujeme vám, že se odsud vrátíte nadšení, stejně jako jsme byli nadšení my :-)

Zájezdy na Filipíny totiž patří k opravdu skvělým volbám, které při troše snahy nemohou zklamat. Ať už budete chtít lenošit na plážích ostrova Boracay, šnorchlovat v zátokách u ostrova Palawan, potápět se se žraloky velrybími, či budete trekovat u chocolate hills (čokoládových kopců), uvidíte, že dovolená na Filipínách bylo opravdu dobré rozhodnutí. Samozřejmě můžete vyrazit i na organizované poznávací zájezdy na Filipíny, kde se vyhnete složitému organizování.

Ať už tak či tak, přečtěte si naše články a vytipujte si místa, která na Filipínách navštívíte a nezapomeňte, že nemá smysl se snažit vidět úplně vše, ale spíše si jednotlivá místa více užijte.

Filipíny jsou fantastickou destinací, tak přejeme, ať se moc líbí i vám!