Filipíny jsou pro mnoho cestovatelů a turistů zcela neznámou zemí, o které ví snad jen to, že existuje a že leží někde v Asii.

Pokud o Filipínách víte něco více, nebo jste si již přečetli články, které o Filipínách na MAHALO.cz máme k dispozici, pak již víte, jaká je to pro výše uvedené cestovatele škoda 🙂 Filipíny totiž patří mezi to nejlepší, co Asie nabízí a důvodů je pro to celá řada. Jistě víte, že tyto ostrovy nabízí přehršel možností, jak zde strávit dovolenou, že jsou velice rozmanité a že je zde tak obrovské množství úžasných míst, že prakticky není šance to během jedné dovolené všechno stihnout. Bohu dík!

Ráj u El Nido

Ráj u El Nido

Filipíny podle našeho názoru opravdu patří mezi to nejlepší, co v Asii můžete nalézt, protože tak krásné pláže, příjemné lidi, krásné hory (a sopky!), krásnou přírodu a bohatou faunu (zejména pod hladinou moře) v tak hojném počtu prostě jinde v Asii v takto kompaktním balení budete hledat jen obtížně (jde to, ale není to snadné 🙂 ). Filipíny jsou opravdovým dovolenkovým rájem, kde se během vaší dovolené nebudete nudit ani minutu, pokud nebudete chtít. Můžete trekovat po fascinujících rýžových polích nedaleko Banaue, prozkoumávat nádhernou filipínskou džungli, plout okolo úchvatných skalních útvarů u ostrova Palawan, pozorovat roztomilé nártouny na ostrově Bohol a nebo se třeba potápět se žraloky velrybími! A samozřejmě můžete relaxovat na nekonečných plážích s bělostným pískem, které jsou stíněné palmovými háji a omívány tyrkysovým mořem. Idylka!

Krásná pláž na ostrově Boracay

Krásná pláž na ostrově Boracay

Dovolená na Filipínách je prostě skvělou volbou pro každého, takže vůbec neváhejte a pokud přemýšlíte, kam se na vydat na další dovolenou, podívejte se na zájezdy na Filipíny a uvidíte, že dovolená na tomto nádherném exotickém místě nemusí být jen drahá. Alternativou jsou samozřejmě stále oblíbenější okružní plavby na Filipíny, které vás zavedou na některá známá místa a během kterých poznáte více zemí. Každému dle jeho chuti!

Rýžové terasy v Banaue

Rýžové terasy v Banaue

Rozhodně si však prostudujte informace, které o Filipínách na MAHALO.cz máme a přečtěte si také cestopisy z Filipín, které vám ještě více přiblíží krásy této úžasné země v autentických výpovědích cestovatelů, kteří Filipíny již navštívili a svou dovolenou zde již mají za sebou.

Ať se vám na Filipínách líbí minimálně tak moc, jak se tam líbilo nám!

Vaše MAHALO.cz

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Filipínách

Máme pro vás aktuální zájezdy na Filipíny a taky řadu Last minute dovolených na Filipínách. Tak neváhejte a vyberte si tu nejzajímavější nabídku - dovolená na Filipínách se vám bude líbit!