Mnoho lidí považuje Thajsko za nejlepší destinaci na světě, která vám nabídne vše, co potřebujete – krásnou přírodu, skvělé lidi, nízké ceny a celou škálu služeb. Většina cestovatelů do Thajska vyráží relaxovat na nekonečné pláže, které se táhnou snad všude, kam se dá v Thajsku jet (a zájezdy do Thajska se dělají opravdu do takřka všech koutů této krásné země). A rozhodně je k tomuto cestování důvod, thajské pláže jsou totiž skoro mýticky úchvatné – vysoké palmy se sklání nad bělostným pískem na nádherných plážích, které ovívá čisté průzračné moře skrývající krásné korálové zahrady.

Thajsko je skvělou exotickou destinací s dlouhými plážemi, nádhernými ostrovy v průzračných tyrkysových vodách, horami pokrytými deštným pralesem krásnými národními parky s řadou vodopádů a jeskyní.

Kromě toho však v Thajsku naleznete také řadu památek, tisíce vyobrazení Buddhy, paláce a svatyně a řadu dalších zajímavých míst, která stojí navštívit. Všude vás budou provázet Thajci, kteří jsou považováni za jedny z nejpřátelštějších lidí na světě. Jsou věčně usměvaví, rádi vám pomohou a bude Vám brzy připadat, že ač nemají zdaleka tolik co vy, dokáží si život opravdu užít. Ne nadarmo se Thajsku říká země tisíců úsměvů a brzy pochopíte proč a tomuto thajskému kouzlu zcela propadnete. Ostatně poznávací zájezdy do Thajska patří k nejoblíbenějším poznávacím zájezdům vůbec a důvody jsou zřejmé – obrovské množství zážitků v této rozmanité zemi netrumfne jen tak něco.

A když už pominete přírodní krásy, skvělé lidi a památky, zamilujete si v Thajsku ještě jednu věc – thajskou kuchyni, která je opravdu skvělá, neuvěřitelně bohatá a velice chutná. Garantuji Vám, že vám po návratu domů bude chybět.

Ať už v Thajsku budete relaxovat na plážích ostrova Phuket, potápět se na ostrově Koh Tao, zdolávat skaliska v Krabi, obdivovat úchvatné scenérie okolo Phi Phi, jezdit na slonech na ostrově Koh Chang, procházet se khmérskými chrámy v Ayutthayai, přecházet po mostě přes řeku Kwae v Kanchanaburi, užívat si možností v hlavním městě Bangkoku a nebo obdivovat krásu národního parku Erawan, uvědomíte si, proč je Thajsko tak oblíbenou zemí a proč se zde většina lidí opakovaně vrací.

Thajsko je cestovatelský ráj, užívejte si jej s námi!