Na světě není mnoho věcí, které se dají říct s jistotou, ale jedno jisté je – Mauricius vás okouzlí.

Každý návštěvník se zde cítí jako doma, Mauricius a jeho atmosféra vás zahřejí na duši a budete si vychutnávat pozornost, kterou vám tento nádherný ostrov věnuje. Každé setkání s místními obyvateli je příležitostí k poznání nového přítele, za každým úsměvem vidíte radost do života a touhu umožnit vám zažít krásnou dovolenou na Mauriciu. Kontrast barev, chutí a vůní, který na tomto ostrově zažijete je jedinečný a vryje se vám do paměti až do konce vašeho života.

Překrásné pláže, tyrkysové moře, kokosové palmy, hory a údolí ve vás zanechají vzpomínky, které si budete přehrávat stále dokola a které vás budou nutit vrátit se na toto místo, protože Mauricius není jen ostrov – je to magnet, který láká každého, kdo se k němu jednou přiblížil. A důkazem jsou často vyprodané zájezdy na Mauricius, které řadě lidí umožní tento krásný kousek země v Indickém oceánu objevit.

Někdo říká, že je Mauricius oázou klidu, pohody, odpočinku. Jiní tvrdí, že je zde skvělý noční život. Další vám bude vyprávět o úžásných zážitcích z výletů do vnitrozemí ostrova. Pokud si pročtete náš web, budete vědět, že pravdu mají všichni, protože Mauricius je jakýmsi kotlem, kde příroda naházela ty nejlepší ingredience a Vy tak máte možnost ochutnat, jak skvělé je Mauricius navštívit a zažít.

A až se nabažíte Mauricia, jeďte prozkoumat blízký ostrov Rodrigues, který je v mnoha ohledech tak jiný, divoký a nespoutaný, že tomu až nebudete věřit.

V každém případě je ale jisté, že vás Mauricius opravdu okouzlí.