Mauricius patří mezi nejnavštěvovanější destinace indického oceánu. Není se ani co divit – obrovská přírodní rozmanitost, skvělí lidé, nádherné scenérie, krásné moře, pláže a skvělé ceny. To jsou argumenty, které na tento ostrov lákají tisíce lidí z celého světa. A je nutno dodat, že zcela oprávněně 🙂

Pláž v Le Morne

Pláž v Le Morne

Každý, kdo Mauricius navštíví ví, že se na tomto ostrovu opravdu člověk nemusí nudit ani minutu. Vybrat si může každý to, co ho láká nejvíce – od klasických plážových a vodních aktivit (zejména potápění je zde dosti oblíbené a vyhlášené), přes různé adrenalinové zážitky až po poznávání krás ostrova na řadě zajímavých treků napříč celým ostrovem. Míst k poznávání je zde opravdu dostatek, takže když si zakoupíte poznávací zájezd na Mauricius, rozhodně chybu neuděláte. Ale i když si koupíte klasický pobytový zájezd, můžete na místě koupit řadu výletů a zážitků. Výhoda je, že ceny na Mauriciu jsou příznivé, takže se není potřeba obávat.

Pláž v letovisku Tamarin

Pláž v letovisku Tamarin

Pro fajnšmekry a cestovatele může být zajímavá také možnost udělat si z Mauricia výlet na sousední ostrov Reunion, který řada lidí považuje za jeden z nejzajímavějších ostrovů na světě – má totiž velice divokou krajinu a pobřeží, takže máte-li rádi tento typ scenérií, Reunion pro Vás může být bezva místo pro návštěvu. Třeba právě v podobě zmíněného výletu z Mauricia.

Želvy ve Vanilla crocodile a Tortoise park

Želvy ve Vanilla crocodile a Tortoise park

Dovolená na Mauriciu je prostě skvělý zážitek a díky poměru kvalita/cena, budete na Mauricius jistě v dobrém vzpomínat ještě řadu let po té, co jej navštívíte. Ostatně řada lidí si právě Mauricius vybírá jako místo pro konání exotického svatebního obřadu a následné svatební cesty, takže i z toho je patrné, že je tento ostrov opravdu krásný.

Grand Baie

Grand Baie

Ať už se rozhodnete cestovat na Mauricius jakkoli a dělat zde cokoli, jeďte, nebudete litovat! A snad Vám tento web pomůže k tomu, aby Vaše exotická dovolená na Mauriciu byla co nejlepší.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená na Mauriciu

Dovolená na Mauriciu? Dobrá volba! Na nic nečekejte a prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů a akčních Last minute, které jsou nyní k dispozici. Zájezdy na Mauricius vám jistě učarují!