Kdy se ze snu o krásné exotické destinaci stane realita a vy zjistíte, že je navštívené místo mnohem víc než jen místem pro krátkou dovolenou? Pokud vám to místo nabídne mnohem více než jste kdy očekávali. A právě takovým místem je i Dominikánská republika.

Určitě víte, že Dominikánská republika nabízí jedny z nejkrásnějších pláží v celém Karibiku (ne-li opravdu ty nejkrásnější), možná také víte, že „Dominikána“ patří také mezi cenově nejdostupnější destinace Karibiku, kdy se zájezdy do Dominikánské republiky cenově často dostávají na úroveň zájezdů po Evropě. Víte ale, že kromě překrásných pláží, luxusních hotelů a skvělého čistého moře nabízí také úchvatné hory, krásná údolí, skvělé a přátelské obyvatele a velice příjemné klima? Víte také, že vám nabízí jedny z nejkosmopolitnějších měst celého Karibiku, kde si můžete dopřát řadu „městských“ povyražení? Pokud ne, navštivte Santo Domingo, budete uchváceni jeho krásou a kulturními a nákupními možnostmi!

Samozřejmě, hledáte-li relax na jedněch z nejkrásnějších pláží světa, letoviska jako Punta Cana nebo Boca Chica (a řada dalších) jsou vám k dispozici a nabídnou vám jak zmíněné exotické krásy, pohodu a relax, tak i skvělé turistické zázemí a řadu možností pro aktivnější dovolenou. Byla by ale škoda, kdybyste během svého pobytu v Dominikánské republice nepoznali také trošku více z jejího vnitrozemí a kouzelných míst, která se zde ukrývají, netočí-li se tedy vaše dovolená v Dominikánské republice jen okolo moře a lenošení na pláži.

Už Kryštof Kolumbus poznal, že Dominikánská republika není jen krásnou zemí s nádhernými plážemi, ale že je to místo, u kterého člověk začne reálně zvažovat, že by se zde usídlil natrvalo. Jsem přesvědčen, že vám tento klenot Karibiku učaruje také a že zde svůj exotický ráj naleznete i vy!