Také jste o Maroku ještě před pár lety (měsící, dny – doplňte dle libosti :-) ) pořádně nic neslyšeli a ani vás nenapadlo, že byste se sem mohli vypravit na dovolenou? Pak nejste sami :-)

Maroko byla dlouhou dobu destinace neznámá, kam se vydávali spíše dobrodruzi, hledající něco netradičního a více autentického než „profláknutý“ Egypt či Tunisko. Díky tomu, že do mnoha marockých měst začaly létat různé letecké společnosti a Maroko se tak začalo otevírat světu, začaly zde pořádat zájezdy i české cestovní kanceláře a Maroko se tak dnes stává jednou z nejrychleji rostoucích destinací, kam se vydávají turisté (nejen) z České republiky.

A co vám může Maroko nabídnout? Je toho doslova přehršel – Maroko je totiž nádhedná africká země, která si uchovává celou řadu prastarých tradic a zvyků, která není poškozena turismem a kde je bezpečno a klid, což je např. v porovnání s nestabilní situací v Egyptě velice lákavé.

Maroko není jen nekonečná, smrtelná a přitom fascinující poušť, jsou to také nádherná a prastará města, jsou to krásné pláže, úchvatné hory v pohoří Vysoký Atlas a především – jsou to úžasní lidé, kteří vám svou upřímností a ochotou vyrazí dech!

Dovolená v Maroku proto může být skutečně různorodá, můžete zde trávit klidnou relaxační dovolenou u moře v jednom z luxusních hotelů, ale můžete se vydat také na poznávací zájezd do Maroka a uvidět z Maroka tolik krásných míst, že na svou dovolenou v Maroku budete vzpomínat ještě dlouhá léta.

Rozhodnutí, jakou dovolenou v Maroku strávíte, je jen na vás. MAHALO.cz se vám ale pokusí přinést co nejkomplexnější informace o tom, co v Maroku můžete vidět a zažít.

Mahalo (= děkujeme), že s námi trávíte váš čas!