Maroko je kouzelná země, země, která si do dnešních dní uchovává nádech tajemna, bohaté africké historie a přitom většinu turistů zcela překvapí její moderní tvář a silný evropský vliv, který zde čeká jen připravený cestovatel.

Maroko vám může nabídnout opravdu mnoho – od úžasných měst s tajuplnými zákoutími, přes překrásné pláže na březích Atlantiku, nádherné písečné duny v oblasti jedné z největších pouští světa Sahary, až po vysoké a zasněžené kopce pohoří Atlas, kde mnoho lidí zcela oněmí, když se dozví, že se zde dá lyžovat – a to prakticky na dohled od Sahary 🙂

Karavana u Erg Chebbi

Karavana u Erg Chebbi

Pokud si k tomu všemu připočtete bohatou marockou historii, přívětivé lidi (především mimo hlavní turistické trasy, pochopitelně) a skvělou kuchyni, máte zhruba představu, jak může vypadat dovolená v Maroku.

Náměstí v Marrákeši

Náměstí v Marrákeši

Ta pro většinu dnešních turistů začíná a končí v hotelovém resortu, neboť většina turistů si koupí klasický pobytový zájezd do Maroka a užívá si zde běžných turistických atrakcí, které sem tam ozvláštní výletem do okolí. Pokud však do Maroka pojedete poznávat, třeba na nějaký skvělý poznávací zájezd do Maroka, budete mít daleko větší možnost tuto nádhernou zemi poznat a vaše dovolená vám umožní odvézt si z Maroka mnohem silnější a zajímavější zážitky.

Krásné vodopády Ouzoud

Krásné vodopády Ouzoud

Byla by škoda totiž dovolenou v Maroku trávit jen a pouze na plážích, když nedaleko od nich je k dispozici tak velké množství zajímavostí a krásných míst.

Doufám, že vám k lepšímu poznání Maroka a jeho krás pomůže také náš server MAHALO.cz, na kterém o Maroku najdete spoustu informací.

V pohoří Vysoký Atlas

V pohoří Vysoký Atlas

Ať už to bude jakkoli, rozhodně vám přejem krásnou dovolenou v Maroku, uvidíte sami, že je to volba, která se opravdu vyplatí!

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Maroku

Hledáte zájezdy do Maroka? Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami a různými slevami. Vybírat můžete i dle hodnocení jednotlivých nabídek, k dispozici je řada termínů a cenových hladin, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů do Maroka, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.