Maroko, al-Maghreb al-Aqsa, což  znamená „nejvzdálenější země zapadajícího slunce“, je krásná a rozmanitá země. Můžeš zde navštívit královská města a bloudit ve spleti uliček mediny, smlouvat na rušných tržištích nebo jen tak pozorovat pouliční akrobaty, polykače ohně, hudebníky a jiné kejklíře. Nejlepší na tyto činnosti jsou města jako Marrákeš a Fez.

Do Maroka se jezdí ale především za mořem a sluncem. Ostatně počasí v Maroku je krásné po podstatnou část roku. Některé úseky pobřeží jsou skalnaté a příkré, ale hotely bývají přímo u pláží. Pláže jsou  široké, mnohdy až několik kilometrů dlouhé, pokryté zlatavým pískem. Moře se chlubí průzračností a čistotou. Koupání v moři je povoleno pouze v plavkách. U hotelových bazénů je trpěno slunění „nahoře bez“. Vždy měj na paměti, že jste navštívili muslimskou zemi, i když Maroko je velmi tolerantní a pokrokové.

Přečti si články níže, které ti ukáží, jak je Maroko krásná země a podívej se, kam vyrazit během tvé dovolené v Maroku. Nebudeš litovat!