Jedna z nejoblíbenějších destinací na celém světě, karibský ráj, místo pro strávení fantastické dovolené, levná exotika – to vše výborně popisuje to, co můžete čekat od Dominikánské republiky, která pro spoustu lidí udává měřítko toho, jak má vypadat krásná dovolená.

Důvodů, proč tomu tak je, je celá řada, ale vévodí jim především dva faktory – opravdu až neskutečně krásné pláže, které naprosto odpovídají jindy přikrášleným fotkám v katalozích cestovních kanceláří a často nízká cena, za kterou se prodávají zájezdy do Dominikánské republiky.

Pláž v Samaná

Dovolená v Dominikánské republice je o krásných plážích

Pláže, moře a obecně příroda Dominikánské republiky, je opravdu něco výjimečného, co sem láká cestovatele z celého světa. Bílý písek na plážích, které omývá úžasně tyrkysové karibské moře, kokosové palmy, které se sklání skoro až k hladině, sluníčko a takřka po celý rok příjemné podnebí je více než dobrým důvodem, proč zrovna dovolená v Dominikánské republice „chutná“ opravdu skvěle 🙂

Vodopád Salto de Jimenoa

Dominikánská republika nabízí i nádhernou přírodu

Když si k tomu připočtete to, že kromě pláží Dominikána nabízí mnohem víc v krásném vnitrozemí, které skrývá řadu vodopádů, údolí, políček a kouzelných národních parků, není proč pochybovat o tom, že nevyužijete-li zrovna kompletní poznávací zájezdy do Dominikánské republiky, určitě byste měli aspoň den či dva (ale když jich bude víc, uděláte ještě lépe) svého pobytu na plážích Dominikánské republiky investovat do poznávání okolí a krás tohoto ostrova (respektive jeho části).

Historická vesnice Altos de Chavon

Dovolenou v Dominikánské republice můžete strávit i poznáváním historických míst

Dominikánská republika je opravdu nádhernou zemí, pro kterou stojí za to obětovat čas a lépe ji poznat. Až budete popíjet drink v plážovém baru na některé z krásných pláží, dáte mi za pravdu, stejně jako já dal za pravdu všem, kteří mi dovolenou v této perle Karibiku doporučovali. Proto ať už se rozhodnete cestovat do Dominikánské republiky jakkoli a dělat zde cokoli, jeďte, nebudete litovat! A snad Vám tento web pomůže k tomu, aby Vaše dovolená v Dominikánské republice byla co nejlepší.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Dominikánské republice

Máme pro vás aktuální zájezdy do Dominikánské republiky a taky řadu Last minute dovolených v Dominikánské republice. Tak neváhejte a vyberte si tu nejzajímavější nabídku - dovolená v Dominikánské republice se vám bude líbit!