Ptačí rezervace Casela Park, která se rozkládá na více než 25 hektarech, je domovem asi 150 druhů ptáků ze všech pěti kontinentů. Mezi nejvzácnější patří růžový holub. Kromě ptactva zde můžeme vidět tygry, želvy, opice, vysokou zvěř a vzácné orchideje.

Casela Yemen park

Casela Yemen park

Přestože rezervace Yemen není největší loveckou rezervací na ostrově, máte zde možnost přiblížit se téměř na dosah ke stádům divoké zvěře a také spatřit některé mauricijské unikátní druhy ohrožené vyhynutím.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4.5 hvězdy
    4.5 / 5 (4 )
  • 90%
  • (4)

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Hrátky se lvy :)

dne 2015-05-11 08:10:45

Rada do začátku - pokud na pokladně chytnete stejného blba jako my, tak se jím nenechte odradit. Je docela přisprostlý a hrubý.

Park Casela je boží! Tak blízké setkání se lvem je nejdrsnější věc, jakou jsem kdy v životě dělal! Tak blízko tak velké potvoře jsem ještě nikdy nebyl a asi už ani nikdy nebudu! Zaměstnanci parku nám říkali, kdy a jak si máme se lvy hrát, aby to bylo bezpečné a pro lvy neobtěžující. Hrát si tady můžete se lvicemi, s mláďaty (fakt roztomilé kočičky :) ) a mají tady i gepardy. Průvodci tady jsou celkově hrozně fajn a je vidět, že je prácě děsně baví. Řekli nám spoustu zajímavých informací.

Takhle bych si to představoval i v našich českých ZOO :)Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Hezké ale dost drahé

dne 2015-04-26 10:41:06

V rámci parku můžete jet na safari, uvidíte docela dost zvířat, hodně pávů, zebry a další všemožné druhy. Není to afrika, ale je to prima. Hlavní atrakce jsou velké kočkovité šelmy, můžete se tady dotknout lva a tygra.
Bohužel v parku není moc míst, kde by se dalo najíst, je tu pár stánků, ale výběr nic extra. Na půl dne to tady stačí bohatě. Je tady ale dost draho :(Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Netradiční zážitky!

dne 2015-04-13 10:07:39

Na tomhle parku jsou zajímavé atrakce, které jsem jinde ještě neviděla. Jak často se vám pořadí procházet se se lvy? Každopádně zrovna na tuhle atrakci je nutné se nahlásit hodně dopředu, protože je velmi často vyrezervovaná. K dispozici ale krom lvů jsou i další kočkovité šelmy, tak si nějaký zážitek odnesete vždy :-) Např. se můžete dostat do klece s gepardy nebo lvími mláďaty a dokonce si je pohladit! Tohle jsem nikdy nikde neviděla a je to skvělá možnost, jak se s těmito krásnými zvířaty dostat do tak těsného kontaktu. V parku je navíc řada dalších zajímavých atrakcí, takže tady v pohodě jde strávit celý den a odnesete si odsud hromadu netradičních zážitků, na které budete vzpomínat až do konce života!Dosaženo 500 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Skvělý park

dne 2015-01-02 18:37:21

Celý park je moc hezký, upravený a čistý. Zvířata vypadají dobře a spokojeně, je vidět, že se o ně starají, což mě potěšilo. V parku jsme jeli na safari, během kterého jsme si mohli pohladit zebry, což bylo skvělé, ocenily to hlavně děti :-) Zebry jsme i krmili, taky super :-)

Nejlepší na Casela Parku a největší atrakce tady jsou ale kočkovité šelmy a procházky se lvy. V rámci programu jde skupina 8-10 lidí na procházku parkem, která trvá asi třičtvrtě hodiny. A to prosím se lvy po boku :-) Nejdříve jsme se lvů báli, protože to jsou opravdu velká zvířata (v telce to tak vážně nevypadá), ale po čase jsme si na sebe zvykli a převládlo nadšení a chuť si je pohladit, což jsme taky mohli! Super!!!!

V parku je hezká vyhlídka, kde je pěkný výhled na celý areál. Moc se nám tady líbilo, určitě tento park doporučujeme i dalším lidem, kteří pojedou na Mauricius na dovolenou!Dovolená Casela Yemen Park

Zaujal vás náš článek o destinaci Casela Yemen Park na Mauriciu? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Casela Yemen Park nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená na Mauriciu je skvělá volba!