Krásné stupňovité vodopády Cambugahay najdeme ve stejnojmenné provincii Cambugahay. Patří mezi nejkrásnější a turisticky nejnavštěvovanější místa na ostrově Siquijor.

Co nabízí vodopády Cambugahay

Vodopády Cambugahay nabízí především průzračnou vodu vhodnou ke koupání a osvěžení. Cesta k vodopádům vede do strmého kopce a je kluzká. Platí se zde symbolické vstupné a kromě několika malých jezírek se můžete jít podívat také do Butterfly sanctuary na krásné motýly.

Vodopády Cambugahay

Vodopády Cambugahay

Lazi vás k vodopádům zavede zhruba 2 kilometrová cesta. Placené parkoviště pro tříkolky (P20) nebo motorky (P10) najdete na levé straně. Přes cestu se pak nachází stup do několika míst vhodných k plavání.

Vzhledem k tomu, že je zde riziko krádeží relativně hodně vysoké, doporučujeme si všechny cennosti brát s sebou a nic nenechávat v autě. Rozhodně si ale motorku půjčte a projeďte to tam. Stojí to za to.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Vodopády Cambugahay

Klikněte pro zobrazení nabídky Vodopády Cambugahay: zájezdy nebo Vodopády Cambugahay: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Vodopády Cambugahay!