Země s neuvěřitelně pohnutou historií, země, kde stále ještě lze nalézt opravdovou Asii, země, kde žijí příjemní lidé a kde se dá zažít dovolená snů. To (a nejen to) je Vietnam.

Vietnam a jeho okolní země patří mezi nejoblíbenější destinace z celé Asie, neboť zde na mnoha místech stále ještě najdete panenskou přírodu, spoustu volně žijících pro nás velmi exotických zvířat, skvělé lidi a vše podtrhují velice nízké ceny všech služeb, které z Vietnamu dělají opravdový cestovatelský ráj.

Lon beach, ostrov Phu Quoc

Lon beach, ostrov Phu Quoc

Samozřejmě dnes již situace není taková, jaká zde byla před 15 lety, ale to je holt daň za turismus, kterou platí nejen Vietnam. Přesto je zde tolik nádherných míst, které si zachovávají svou jedinečnost a cestovatelskou kvalitu, že vynechat Vietnam z vašich plánů na dovolenou by byla opravdu chyba. Zvlášť, když dovolená ve Vietnamu vyjde často na velice podobné částky jako dovolená v Evropě.

Nádherné město Hoi An po setmění

Nádherné město Hoi An po setmění

Cílem celé řady poznávacích zájezdů do Vietnamu je několik světoznámých míst, v čele se zátokou Ha Long, která je jedním z nejfotogeničtějších míst planety. Ostatně spousta lidí cestuje do Vietnamu jen proto, aby ji mohli vidět a projet se po ní na lodičkách, které křižují vody zátoky a míjejí skaliska vystupující z vody jako zuby vynořujícího se draka. Ale zaměřit se na svém putování Vietnamem pouze na tuto zátoku by byla škoda a myslím si, že i velká chyba. Je zde totiž spousta míst, které stojí za návštěvu rovněž a kde člověk může být i zcela sám, pouze se svými myšlenkami a okolní přírodou.

Ha Long Bay - dle mnohých nejkrásnější oblast Vietnamu

Ha Long Bay – dle mnohých nejkrásnější oblast Vietnamu

Vietnam je ale také dobré jídlo a příjemní lidé, jejichž životní styl a zvyky jsou v mnoha ohledech pro Evropana zcela nepochopitelné a vskutku exotické. Zažít Vietnam se prostě vyplatí, tak neváhejte a jeďte. A chystáte-li se do Vietnamu, těšte se, je opravdu na co!

Národní park Yok Don Národní park Yok Don

© VIETNAM HIGHLAND TRAVEL Co.,Ltd, www.luhanhcaonguyen.com

Ať už do Vietnamu budete cestovat jakkoli a kdykoli, doufám, že vám k vaší cestě pomohou i informace, které naleznete na našem webu. Přejeme vám, aby vaše exotická dovolená ve Vietnamu byla co nejlepší a budeme rádi, když se o vaše zážitky podělíte i s dalšími návštěvníky webu www.MAHALO.cz/Vietnam.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Vietnamu

Chtěli byste vyrazit na zájezd do Vietnamu? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Vietnam nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Vietnamu je skvělá volba!