Co si představíte, když se řekne dovolená v Egyptě? Pyramidy, sfingu, krásné moře, příjemné počasí po celý rok, luxusní resorty s bohatým all inclusive, nebo jste větší cestovatel a vybaví se vám nádherná poušť, skryté oázy a památky či slunce, které každé ráno zbarvuje oblohu do tisíců odstínů červené a oranžové?

Ať se vám vybaví cokoli, je vidět, že toho Egypt nabízí opravdu hrozně moc a každý cestovatel si zde přijde na své – ať už bude vaše dovolená v Egyptě o ležení na plážích Rudého moře a nebo o toulkách po nekonečné poušti, budete z této země nadšení. Egypt totiž nabízí pestrou směsici zážitků, zajímavé a velice osobité obyvatele a nelze opomenout ani památky, o kterých jsme se všichni učili ve škole a které můžeme na vlastní oči vidět či si je osahat.

Pyramidy v Gíze

Pyramidy v Gíze

Pro mnoho lidí je Egypt skvělá a levná exotika, která je od nás opravdu jen kousíček cesty. Komu se nechce cestovat na druhý konec světa, může vyrazit právě do Egypta a zažít exotické dobrodružství, na které bude vzpomínat do konce života. Egypt, ač to vůbec nedochází mnoha lidem, kteří prostě jen nasednou do letadla a za chvíli jsou třeba v oblíbeném letovisku Sharm El Sheikh, je přecijen už v Africe a díky jeho historii a jiným životním podmínkám je zde vše natolik odlišné, že o dovolené v Egyptě můžeme mluvit opravdu jako o exotické dovolené se vším všudy.

Rudé moře je neskutečně bohaté

Šnorchlování a potápění v Rudém moři je obrovský zážitek!

Do Egypta většina lidí vyráží do luxusních hotelových resortů, kde mají k dispozici veškerý myslitelný komfort. Vyhlášené jsou zejména programy all inclusive, kdy můžete sníst s vypít co si přejete, neboť máte přísun jídla a pití prakticky nonstop po celý den. To, že je to nebezpečné pro naše šatníky je druhá věc, neboť po takové all inclusive dovolené je často nutné povolovat opasky 🙂 A je nutné egypťanům přiznat jedno – all inclusive umí udělat tak dobře jako málokdo na celém světě! Turistům, kteří si zaplatí podobný zájezd do Egypta, se tedy není moc důvod divit – relax je to ideální.

Resort v letovisku Soma Bay Resort v letovisku Soma Bay

© Kempinski Hotel Soma Bay, www.kempinski.com

Určitě ale nelze opomenout i ostatní možnosti, které Egypt nabízí, proto se pravidelně konají skvělé poznávací zájezdy do Egypta, které vám ukáží to nejlepší z této krásné země a kdy můžete projet většinu zajímavých památek či podniknout skvělou plavbu po Nilu.

Ať už v Egyptě budete dělat cokoli, určitě si to užijete, neboť tato skvělá africká země je magnetem, který přitahuje cestovatele z celého světa. A pokud vám k jeho poznávání pomůže MAHALO.cz, budeme jen rádi!

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená v Egyptě

Ještě jste nebyli na dovolené v Egyptě a nebo se do Egypta chcete vrátit? Neváhejte a projděte si aktuální nabídku zájezdů či Last minute, které Egypt nabízí. Nebudete litovat!