Pampeago patří společně se středisky Obereggen a Predazzo pod skiareál Latemar, jež je hojně navštěvovanou lokalitou v italské oblasti Val di Fiemme provincie Trentino.

Lyžování v Pampeago

Společně nabízejí střediska 48 kilometrů upravených, převážně červeně značených tratí, v nadmořské výšce od 1 500 – 2 388 m.n.m. Středně těžké tratě o délce 32 km doplňuje 9 km lehkých a 7 km těžkých tratí s černým značením. Připraveni jsou zde také na milovníky snowboardu, na které zde čeká snowpark se třemi jump sjezdy, třemi rail tratěmi a jedním halfpipe sjezdem.

Pampeago

Pampeago

Lyžařské středisko Latemar nabízí v zimní sezoně bohatý výběr dokonale upravených sjezdovek s 18 vleky, zábavu, nádherným výhledem, či vynikající kuchyni v místních restauracích.

Každé úterý, čtvrtek a pátek je možné od 19.00 do 22.00 hod lyžovat či sáňkovat na osvětlených sjezdovkách.

Zajímavostí je Alpine Coaster Gardoné, což jsou saně vlečené monorailem se dvěma kilometry skoků, tunelů, prudkých sjezdů a zatáček, vsazená do nádherné přírody pohoří Latemar.

Lyžování si můžete užívat denně od 8:30 – 16:30 za cca 45 € za dospělého a 31 € za dítě za den.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Pampeago

Klikněte pro zobrazení nabídky Pampeago: zájezdy nebo Pampeago: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Pampeago!