Mladá alpská obec Obereggen ležící ve výšce 1 550 m.n.m. na nádherném místě na úpatí pohoří Latemar v oblasti Val di Fiemme provincie Trentino. Nádherná krajina v okolí byla hlavním důvodem, proč byla v červnu roku 2009 obec zapsána do světového kulturního dědictví UNESCO.

Obereggen v létě

Obereggen v létě

Zimní radovánky v Oberggenu

Za posledních 55 let se malá obec vypracovala na krásné a udržované středisko nabízející 48 km skvěle připravených sjezdovek a velmi moderní lyžařské vleky.

O děti se ve zdejším dětském areálu postará plyšový Bruno Bear. Areál nabízí 50 m dopravníkový pás, dětský kolotoč kolo, je zde také obrovský drak, sněhový tunel, sněhová skluzavka, skákací hrad, a nesmí chybět ani sněhové vlny. Děti se zde mohou těšit také na kreativní animační program, který začíná v pondělí magickým malováním na obličej mezi 14:30-15:30 a ve středu pokračuje honem na medvěda Bruna. Areál je otevřen denně od 10 – 16. h a vstupenka vyjde na 3 €. 

V areálu jsou dostupné také jesle Yeti Land, které se postarají o dětí starší 3 let, zatímco vy si můžete v klidu zalyžovat.

Lyžování v Obereggen

Lyžování v Obereggen

Obereggen v létě

V létě je Obereggen vyhledávaným centrem pro pěší turistiku. Dokonce si zde můžete vybrat ze tří typů naučných stezek, zaměřených na konkrétní témata (stezka rostlin a květin, geologická stezka či výšlap na vrchol), nebo máte možnost využít dva dny Nordic Walkingu pořádaných sdružením cestovního ruchu. Na své si zde přijdou také cyklisté, kteří se, dle svých možností, mohou vydat na každodenní výjezdy s průvodcem.

Po vyčerpávajících aktivitách máte možnost relaxace v hotelích zajišťujících wellness lázeňské procedury.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Obereggen

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Obereggen je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Obereggen či Last minute nabídek do Itálie.