Lyžařská oblast Sella Ronda se rozkládá v nadmořské výšce mezi 1535 – 2510 metry. Je to proslulý lyžařský okruh, který vede čtyřmi dolomitskými údolími. Tvoří ho 4 perfektní lyžařská střediskaArabba s nejvyšší horou Dolomit Marmoladou, Alta Badia, Val di Fassa a Val Gardena.

Sella Ronda

Sella Ronda

Co nabízí Sella Ronda

Tato střediska nabízí celkově 487 kilometrů sjezdovek, z nichž 350 je propojeno vleky a lanovkami a můžete se mezi nimi pohybovat, aniž byste sundali lyže z nohou. Tam, kde vleky a lanovky nejsou, zajišťují přepravu skibusy.

Lyžařské tratě mají nejrůznější délku a obtížnost. Zalyžovat si zde může opravdu každý, bez rozdílu věku a lyžařských dovedností.

Přepravu zajišťují nejmodernější, pohodlná a rychlá přepravní zařízení, včetně podzemní dráhy.

Na okruzích si zalyžují také milovníci freeridu a extrémního lyžování. Najdete tu rovněž rozsáhlé možnosti pro vyznavače skialpinismu.

Lyžování v oblasti Sella Ronda

Lyžování v oblasti Sella Ronda

Celý okruh je rozdělen na dvě základní trasy, které jsou od sebe barevně rozlišeny – zelenou a oranžovou.

Oranžový okruh se jede po směru hodinových ručiček a je určen pro zkušenější lyžaře. Projedete více náročnějších sjezdových tratí. Jeho délka je 41,8 kilometru a je tvořen 13 sjezdovými tratěmi o celkové délce 29,3 kilometry.

Zelený okruh se sjíždí proti směru hodinových ručiček a zvládnou jej i méně zkušení lyžaři. Jeho celková délka činí 38,8 kilometru a tvoří jej 11 sjezdových tratí, o celkové délce 26,7 kilometru.

Mapa Sella Ronda

Mapu lyžařské oblasti Sella Ronda naleznete níže. Potřebujete-li si prohlédnout detail mapy, klikněte na ni.

Mapa Sella Ronda

Mapa Sella Ronda

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Sella Ronda

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Sella Ronda je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Sella Ronda či Last minute nabídek do Itálie.