Přímořské středisko Lido degli Estensi leží na břehu Jaderského moře, přibližně 120 kilometrů jižně od Benátek a 40 kilometrů severně od Ravenny. Letovisko je přidružené k Porto Garibaldi, se kterým je propojeno mostem a přívozem přes kanál. Je součástí takzvaných Lido di Comacchio – letovisek spravovaných městem Comacchio.

Lido degli Estensi

Lido degli Estensi

Co nabízí Lido degli Estensi

Lido degli Estensi nabízí 5 kilometrů dlouhou obchodní třídu. Najdete tu přístav Marina Estensi pro menší turistické lodě. Zdejší široké pláže jsou pokryty jemným zlatavým pískem a pro svůj pozvolný přístup do moře jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Na pláži objevíte četná dětská sportovní hřiště a různé plážové atrakce.

Pláž v Lido degli Estensi

Pláž v Lido degli Estensi

Honosně působí kolonáda se vstupní branou, altánem uprostřed a obelisky. Je lemovaná luxusními hotely a obchody a končí v rozlehlém parku.

Hezké zážitky vám přinesou výlety do blízkého okolí i do vnitrozemí. Navštívit můžete vodní park Jo-Lido s tobogány, bazény a dalšími vodními radovánkami.

Zábavní park Mirabilandia

Zábavní park Mirabilandia

Největší zábavní park v Itálii Mirabilandia je vzdálený jen 35 kilometrů a nabízí množství atrakcí.

Můžete se zúčastnit také organizovaných výletů do delty řeky Pád, navštívit významné městečko Comacchio na laguně (5 kilometrů), Ravennu (30 kilometrů), San Marino (120 kilometrů), delfinárium a aquapark v Riccione (100 kilometrů), Rimini (90 kilometrů), Benátky (100 kilometrů).

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Lido degli Estensi

Láká vás Lido degli Estensi? Hledáte-li zájezdy do destinace Lido degli Estensi, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Lido degli Estensi, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.