Známé lázeňské středisko Milano Marittima leží na východním pobřeží severní Itálie, 20 kilometrů jihovýchodně od Ravenny. Je zasazeno do vzrostlého piniového háje. Zdejší klimatické podmínky podporují léčbu dýchacího a pohybového ústrojí. Najdete tu i bahenní lázně.

Administrativně patří Milano Matittima pod sousední město Cervia.

Milano Marittima

Milano Marittima

Zajímavosti Milano Marittima

Oblast osídlili a město založili Etruskové. K velkému rozvoji došlo po roce 900. Tehdy mělo Milano Marittima společně s okolními osadami okolo 9 tisíc obyvatel, kteří se živili zemědělstvím, rybolovem a získáváním soli z místních salin. Saliny jsou dodnes k vidění u města Cervio a byly prohlášeny za chráněnou kulturní památku. V Cervii můžete taktéž navštívit Solné muzeum. Velkou atrakcí se stal velký solný krystal o váze 15 kilogramů.

Pláž v Milano Marittima

Pláž v Milano Marittima

Dnes je Milano Marittima vyhledávaným rekreačním střediskem. Nádherné azurově modré Jaderské moře vybízí ke koupání a k vodním sportům. Užít si můžete windsurfing, jachting, jízdu na vodních lyžích, vodních skútrech, parasailing nebo potápění.

Zdejší pláž patří k nejlépe hodnoceným plážím v Evropě. Je tvořena jemným pískem a táhneo se do délky téměř 6 kilometrů.

Saliny nedaleko Milano Marittima

Saliny nedaleko Milano Marittima

Letovisko Milano Marittima protíná jedna hlavní obchodní třída lemovaná spoustou obchodů, kaváren, cukráren, restaurací a barů. Na své si přijdou i milovníci bujarého nočního života.

Na výlet se můžete vydat do sousedního Cervia, kde vás oslní krásné historické centrum s několika starými kostely.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Milano Marittima

Dovolená v destinaci Milano Marittima? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Itálie a vyberte si ze všech dostupných možností!