Lido Adriano je jedno z nejmodernějších středisek v okolí historického města Ravenny. Celé letovisko je tvořeno převážně rezidencemi a apartmánovými domy.

Co nabízí Lido Adriano

Lido Adriano nabízí krásné široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Místo je oblíbené mezi mladými návštěvníky, neboť nabízí správnou míru odpočinku a zábavy. Najdete tu řadu obchodů, restaurace, kavárny, diskotéky, sportovní zařízení, tenisové hřiště, bazény. Jsou zde i vyhrazené dráhy pro milovníky in-line bruslení.

 

Pláž v Lido Adriano

Pláž v Lido Adriano

Rodiny s dětmi ocení velkolepý zábavní park Mirabilandia. Ten nabízí množství atrakcí, živé představení, 17 barů a restauraci, 12 obchodů se suvenýry. Tématický park „Itálie v miniatuře“ ukáže 272 nejvýznamnějších italských památek v poměru 1:25 a 1:50. Děti budou mít zaručenou zábavu v malém vodním parku Auai Auai s tobogány.

Chloubou města jsou krásné mozaikové výzdoby paláců a chrámů – chrám sv. Vitale, Mauzoleum Gally Placidie.

Lido Adriano

Lido Adriano

Zajímavosti v okolí Lido Adriano

Jižně od Lido Adriana se rozkládá velká přírodní rezervace, jež se dá projet na kole.

Můžete se také vydat na výlet motorovým člunem po moři. Za návštěvu stojí i jeskyně Frasassi nedaleko města Genga, asi 60 kilometrů do Ancony, nebo San Marino, který je vzdálen asi 60 kilometrů.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Lido Adriano

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Itálie a zajímá-li vás přímo destinace Lido Adriano, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Itálie a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Itálii je bezva!