Ze starobylé rybářské osady Porto Garibaldi  se postupem času stal, v provincii Ferrara italského regionu Emilia-Romagna, důležitý přístav na Jaderském moři a atraktivní turistická destinace. Přístav byl pojmenován po Giuseppu Garibaldim jako symbol uctění památky na vylodění v roce 1849. Je nejdéle osídlenou osadou ze série sedmi přímořských letovisek okolo.

Porto Garibaldi

Porto Garibaldi

Co nabízí Porto Garibaldi

Pro své široké písečné pláže a pozvolný vstup do moře patří mezi ideální prázdninové destinace převážně pro rodiny s dětmi.

V Porto Garibaldi nechybí ani bohaté sportovní vyžití, mezi které patří tenis, plážové sporty, všudypřítomný rybolov či jízda na koni. Pěkná je také zdejší promenáda se spoustou krámků a restaurací, stejně jako barů a diskoték pro ty, jež milují noční život.

Na pláži v Porto Garibaldi

Na pláži v Porto Garibaldi

Pokud máte v plánu půjčit si auto a vyrazit na výlet, můžete si vybrat. V dosahu jsou Benátky, Ferrara, Ravena či San Marino, pokud pojedete s dětmi, určitě budou  rády, když je vezmete do Riccione, kde je delfinárium a aquapark.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Porto Garibaldi

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Itálie a zajímá-li vás přímo destinace Porto Garibaldi, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Itálie a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Itálii je bezva!