Dominikánská republika je známá především svými nádhernými plážemi, mezi které bezesporu patří také Playa Frontón. Pláž, ideální pro rodiny s dětmi, najdete na poloostrově Samaná na severovýchodním pobřeží Hispanioly.

Playa Frontón je ideální oblastí také pro milovníky šnorchlování a pro ty, kteří hledají únik před ostrým sluncem. Nachází se totiž ve stínu sousedícího lesa a hory zajišťující luxusní chládek, který na jiných plážích nenajdete.

Playa Frontón

Playa Frontón

Stejně jako na pláži Rincón, i zde počítejte s chybějícími toaletami a obchody či restauračními zařízeními, proto doporučujeme vzít vše potřebné s sebou.

Jak se na pláž Playa Frontón dostat

K pláži se dostanete pěšinou začínající na východním konci pláže Grand Paradise Samaná, asi 200 metrů od vstupu do letoviska. Jestli ale nepatříte k těm, kterým nevadí 5 kilometrová procházka s neznačenými odbočkami, doporučujeme se na pláž nechat dovézt lodí za zhruba 15 USD, která vás opět vyzvedne v odpoledních hodinách.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Playa Frontón

Playa Frontón je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Playa Frontón či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Dominikánské republiky, stačí kliknout sem a vybrat si :-)