Dominikánská republika je známá především svými nádhernými plážemi. Jednou z nich je bezesporu Playa Rincón, kterou najdete na poloostrově Samaná, západně od Las Galeras, na severovýchodě Hispanioly.

Tato špičková pláž o délce 3 kilometrů vás nadchne téměř bílým jemným pískem, průzračnou mnohobarevnou vodou, která láká ke koupání, a dokonce i navazující lagunou se sladkou vodou, kde se můžete jen osvěžit a pokračovat v procházce po okolí.

Playa Rincón

Playa Rincón

Pokud překonáte trochu nepohodlnou cestu vedoucí k pláži, odmění se vám  klidem a dostatečným soukromím s nádherným výhledem na moře i hornatou krajinu. Pláž totiž leží na úpatí hory Cape Cabron, která na část pláže vrhá příjemný stín. V zájmu zachování přirozenosti této pláže zde nenajdete žádné restaurace, ale ani toalety.

Jak se k pláži Playa Rincón dostat

Pokud chcete jet organizovaně, máte možnost jet z Las Galeras ráno lodí a odpoledne se nechat vyzvednout a dopravit zase zpět. Cesta trvá zhruba 20 minut.

Dobrodružnější typy se na pláž mohou vydat i autem, ovšem může se vám stát, že vzhledem k terénu budete muset asi poslední kilometr vaší cesty dojít pěšky. Odbočku na pláž Rincón najdete asi po 7 kilometrech na jih od Las Galeras směrem na Samaná.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Playa Rincón

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Dominikánské republiky a zajímá-li vás přímo destinace Playa Rincón, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Dominikánské republiky a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Dominikánské republice je bezva!