Pokud patříte mezi milovníky vodních sportů, jakými jsou surfing, windsurfing a kitesurfing, je pro vás turistické středisko Cabarete, tím správným místem. Cabarete leží na severu ostrova a od Atlantiku zde fouká vítr, který zajišťuje výborné podmínky pro surfování. V období od února do poloviny srpna, je vítr ideální téměř každý den. Každoročně se zde dokonce pořádají mezinárodní soutěže ve windsurfingu a kitesurfingu. Podél pobřeží naleznete samozřejmě také mnoho půjčoven sportovních potřeb a sportovní školy.

Cabarete Cabarete

© G-Valeriy / Shutterstock.com

Kromě vodních sportů, je zde mnoho dalších možností sportovního vyžití. Patří mezi ně například vyjížďky na koních, horolezectví, jízda na horských kolech nebo rafting. Díky kopcovitému okolí a výhodným povětrnostním podmínkám si na své přijdou i paraglidisté.

A západem slunce v Cabarete rozhodně den nekončí, večer se totiž rozjíždí zábava v barech a diskotékách, která utichá až k ránu. Co se týká nočního života, patří Cabarete mezi top lokality a to nejen v oblasti Karibiku.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4.33 hvězdy
    4.33 / 5 (3 )
  • 86.6%
  • (3)

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Skvělé pláže, trošku slabší výlety

dne 2015-05-06 16:09:26

Na Cabarette jsou nejlepší pláže. Bez debat, Tohle místo je prostě ideální pro relax v karibských kulisách!!! Výlety tady jsou hezké, některé horší některé lepší (my měli spíše ty horší, vždycky jsme měli pocit, že jsme čekali něco lepšího, ale někteří lidi byli spokojení, tak nechci hodnotit. Lidi si chválili koupání s delfíny.). Jestli chcete pomoct, vemte si na dovolenou s sebou propisky, sešity a dejte je dětem ve škole, budou rády. Lidi jsou tady hodně chudí.Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Skvělé letovisko

dne 2015-03-25 07:00:58

Cabarete je super jak pro lidi, kteří hledaj na dovolený klid, tak i pro lidi, kteří se chtěj bavit. Dobrý bylo, že asi pět minut pěšky po pláži jsme měli několik fakt dobrejch restauraček, kde dobře vařili a taky pár super barů. Ve městě byly i nějaký kluby, takže se tady vyblbne i mládež. V noci tu byl přitom klid, asi maj ty kluby dobře odhlučněný.
Taky tady je fajn obchoďák a malý obchůdky, kde se dá dobře nakoupit. Na pláži chodí spousta prodavačů veškerejch blbostí, co na pláži můžete chtít. Ale bacha - maj hodně nadsazený ceny, je nutný smlouvat a to tak, že hodně.
Jinak pláže tady jsou fakt hezký, čistý s průzračným mořem a tak. Jen bacha, až budete vybírat hotel, tak sledujte, jak vypadá jeho pláž. U některejch hotelů byly pláže smytý mořem, měli tu spíš jen takové miniplážičky a ještě je bránili před mořem betonovými stěnami (=> vypadalo to spíš hnusně než hezky). Ale člověk vždycky může jít na veřejnou pláž, že jo.
Za nás velká spokojenost a fakt skvělá dovolená!Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Dokonalé pláže, nádhera, skvělé místo, výlety

dne 2014-12-14 18:00:39

No abych byla upřímná, z Cabarete jsme toho moc neviděli, protože jsme většinu dovolené strávili relaxováním v hotelu a dlouýhmi procházkami po plážích, které jsou zde opravdu dechberoucí! Na Cabarete se nám hrozně líbila jeho poloha. O dva roky dříve jsme byli v Punta Cana a tam nám vadilo, že jsme hrozně bokem všeho. Při kupování dovolené jsme si to neuvědomili. Cabarete je blízko do Puerto Plata takže jsme měli k dispozici velké množství různých výletů. Jeli jsme třeba na výlet jachtou okolo pobřeží, objevovali malé laguny a ostrůvky s absolutně božskými korálovými útesy a plážemi. Plavali s námi dokonce i delfíni! Nádhera, nedá se to slovy ani popsat, do dneška jsem dojatá, když si na to vzpomenu. Já mohu Cabarete jen doporučit, byla to skvělá dovolená a i když nikdy nejezdíme vícekrát na stejné místo, v tomto případě bych byla ochotná udělat výjímku! I vícekrát ;-)Dovolená Cabarete

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Cabarete a nebo další spoustu zájezdů do Dominikánské republiky. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Cabarete a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!