Playa Dorada se nachází asi 5 km východně od Puerto Plata a jedná se o uměle zřízené letovisko, které je určeno převážně pro bohaté vyšší vrstvy.

Personál Vám zde splní téměř cokoliv, ale z Dominikánské republiky uvidíte pouze zlomek, jelikož areál je od zbytku ostrova oddělen.

V letovisku Playa Dorada nechybí 18 jamkové golfové hřiště, které navrhl designer Robert Trent Jones Sr., kasína, restaurace a samozřejmě nádherné pláže s velkou nabídkou vodních sportů a moře s korály a bohatým podmořským životem.

Playa Dorada Playa Dorada

© Amhsa Marina Hotels, www.amhsamarina.com

Letovisko je ideálním místem také pro rodiny s dětmiKaždý resort má svůj vlastní dětský klub s různými aktivitami pro děti různých věkových skupin. Součástí aktivně stráveného dne jsou soutěže, zábavné programy s klauny či různé vzdělávací hry, vše pod dohledem dobře vyškoleného personálu. Mnoho dětských klubů má také své vlastní diskotéky či bazén.

Milovníci gastronomie mohou využít nabídku nejméně 30 restaurací rozmístěných po celém komplexu, ve které nechybí italská či orientální kuchyně.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4 hvězdy
    4 / 5 (3 )
  • 80%
  • (3)

Summary:

Dosaženo 10 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Krásné moře a čisté pláže!

dne 2015-03-21 22:12:18

Moc hezká destinace, čisté pláže, krásné moře a pokud máte rádi golf tak je tady i golfové hřiště, takže za nás super!Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Odpočívali jsme na hotelu a moc jsme si to užili :))

dne 2015-03-05 15:35:13

Upřímně řečeno, nestrávili jsme mimo hotel moc času, protože jsme byli maximálně spokojení se službami hotelu a místní pláží, která byla fakt krásná. Taxi jsou tady trošku drahé, ale ve městě není moc co dělat, poflakují se tu místní a je to tak trošku město duchů. Některé bary ale fungují, tak pokud chce člověk trošku merengue a rumu s místními, je tu možnost.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Po krizi je to docela mrtvé město s ničím zajímavým

dne 2014-12-29 19:10:58

Playa Dorada je asi 20 minut cesty od Puerto plata. jedná se o umělé letovisko, které se skládá z řetězu hotelů podél pobřeží. Jeho název pochází od vesnice Puerto Plata, které je ale hodně chudé a je to klasické městečko/vesnice třetího světa. Mezi místní atrakce patří bary a restaurace a taky místní náměstí (nazývané honosně Plaza) s mnoha obchůdky. Prodávají se zde suvenýry, dokonce i nějaké klenoty, doutníky, místní rum atp. Byli zde i různí vykuci, kteří se snažili turisty klasicky obírat, no však to znáte.
Bohužel po propuknutí světové krize se na cestovním ruchu v Dominikánské republice velice silně projevilo to, že turisté neměli peníze, takže jich jezdilo mnohem méně. Díky tomu spousta restaurací, barů a obchodů musela zavřít, a to nejen na období mimo hlavní sezonu, ale úplně. Díky tomu je dneska letovisko Playa Dorada hodně mrtvé a nemá moc smysl vycházet mimo hotel, zvlášť, pokud máte all inclusive a nic mimo hotel nepotřebujete řešit,
Výlety do okolí jsou fajn, nedoporučuju ale výlet do výrobny rumu, protože nás zavezli v podstatě do obchodu.Dovolená Playa Dorada

Dovolená Playa Dorada je dobrou volbou pro každého, koho láká Dominikánská republika. Podívejte se na aktuální zájezdy do destinace Playa Dorada a nebo na žhavé Last minute, které jsou k dispozici. Stačí kliknout sem a rezervovat zájezd, který se vám bude líbit nejvíce!