Letovisko Nei Pori leží jižně od Olympu. Má jednu z nejkrásnějších a nejdelších písečných pláží v oblasti, místy širokou až 100 metrů. Pláž není téměř nikdy přeplněna. Díky pozvolnému vstupu do moře je vhodná pro děti i seniory.

Rodiny s dětmi ocení lunapark v centru města s trampolínou, prolézačkami a skluzavkami. S ratolestmi se můžete projet na banánech. Sportovně založení návštěvníci si mohou vyzkoušet vodní lyžování, parasailing.

Ve sportovním centru se nalézá bazén, tenisové kurty, hřiště na fotbal a basketbal. Nachází se tu i půjčovna kol a malých motocyklů.

Nei Pori

Nei Pori

Podél pobřeží vede široká, 2 kilometry dlouhá, promenáda s obchody, kavárnami a tavernami.

Mimo letovisko objevíte rovněž bary a noční kluby. Sem můžete dojet taxíkem.

Nejvíce snad na první pohled upoutá osvětlená hradní pevnost Platamonas z roku 1208, vzdálená asi 5 km od města Nei Pori. V sezoně je spojení s tímto místem turistickým vláčkem.

Výlety do okolních měst a letovisek můžete uskutečnit autobusy. Autobusové linky zajišťují spojení se Soluní, Katerini a Larisou.

Pláž v Nei Pori

Pláž v Nei Pori

V Nei Pori se pravidelně pořádají tradiční řecké trhy. Kromě čerstvého ovoce zde nakoupíte řecké koření, med nebo bylinkový čaj proti nachlazení.

V Nei Pori máte možnost si pronajmout auto nebo motorku a vyrazit za poznáním do okolních letovisek nebo k historickým zajímavostem v okolí. Za návštěvu určitě stojí také vodní rezervace, nacházející se v severní části delty řeky Pinios.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Nei Pori

Klikněte pro zobrazení nabídky Nei Pori: zájezdy nebo Nei Pori: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Nei Pori!