Přímořské letovisko Gabicce se rozkládá na Palmové riviéře. Pro návštěvníky je atraktivní písečná pláž s postupným přechodem do moře. Máte možnost vyzkoušet si zde řadu nejrůznějších vodních sportů – paragliding, windsurfing, jízdu na vodních lyžích či na šlapadlech. Pláž je tvořena jemným pískem. Za malý poplatek jsou k dispozici lehátka a slunečníky.

Gabicce

Gabicce

Co nabízí Gabicce

Kromě velké pláže se dá najít místečko v mírných úžinách s romantickými zastrčenými plážemi.

Letovisko Gabicce a Mare

Letovisko Gabicce a Mare

Městečko Gabicce poskytuje dostatečné turistické zázemí a kvalitní služby. Nalézá se tu spousta restaurací, pizzerií, kaváren i obchodů. Najdete tu taktéž tenisové kurty, fotbalové hřiště, fitness a půjčovnu vybavení pro vodní sporty.

Pláž v Gabicce

Pláž v Gabicce

Zajímavosti v okolí Gabicce

Směrem do vnitrozemí se zvedají útesy Gabicce Monte plné zeleně, s nabídkou procházek po vyhlídkové trase až na vrchol. Zde objevíte regionální přírodní park San Bartolo. Na opačné straně hory je Baia Valligola a její malý a starý přístav. Výlet si můžete udělat do starobylého legendárního římského města Valbruna, které bylo objeveno relativně nedávno.

Oblast je posetá množstvím historicky významných staveb, památek i přírodních zajímavostí.

Jižně od Gabicce se rozkládají další významná letoviska –  Cattolica, Rimini, Riccione či Pesaro.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Gabicce

Gabicce je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Gabicce či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Itálie, stačí kliknout sem a vybrat si :-)