San José de Ocoa je hlavním městem stejnojmenné provincie Dominikánské republiky. Město, ležící na úpatí Cordillera Central, bylo osídleno prvními obyvateli na počátku 19. století.

Město je v okolí známé především produkcí kandovaných fíků, kávy, fazolí, brambor a zemědělstvím. Lidé sem jezdí díky zdroji pramenité vody a několika nádržím určených k plavání, tzv. balnearios.

San Jose de Ocoa San Jose de Ocoa

© Iron666, www.wikimapia.org/#show=/user/1840743

Jak se do města San José de Ocoa dostat

Do San José de Ocoa jezdí pravidelná autobusová linka a každých 15-20 minut gua-gua. Pokud se chcete z města dostat například do Santo Dominga, zaplatíte za gua-gua zhruba 4 USD. Do okolních měst jezdí autobusy i gua-gua pravidelně, ovšem pokud se chcete podívat například do Constanzy, která je dál, počítejte s tím, že se do města dostanete pouze otevřeným náklaďákem. Autobusy po této cestě, která je ve velmi špatném stavu, nejezdí.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená San José de Ocoa

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace San José de Ocoa a nebo další spoustu zájezdů do Dominikánské republiky. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci San José de Ocoa a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!