0
0

Ahoj, v létě chceme s kámoškama vyrazit na dovču do Řecka. Koukala jsem se na ostrov Kefalonia a zajímaly by mě vaše zkušenosti. Chtěla bych najít nějaké místo s pěknými plážemi a nočním životem. Aby tam nebylo v noci mrtvo a nebyl to spíš resort pro důchodce. 😉 Chci aby tam byla zábava, aby tam byly nějaké pěkné bary pro mladé, ale chci i krásné pláže a koupání.

Našla jsem si letovisko Lassi a vypadá to, že by mohlo odpovídat mým požadavkům. Budu ráda ale za vaše zkušenosti a doporučení.

DÍKY!

0
0

Ahoj Sabino,

Kefalonie je obecně spíše o hezkém moři, pohodě, přírodě… Noční život tady moc není, pokud pominu bary atp. Bary najdeš ve více letoviscích, pár jich je i v Lassi. Diskotéku v Lassi ale třeba nenajdeš, nicméně kam si večer zajít tady je možné si vybrat.

Pokud bys chtěla jít vyloženě i na nějaké párty, tak na Kefalonii musíš do Argostoli, což je z Lassi co by kamenem dohodil, ale budeš potřebovat taxíka. V Argostoli je kolem hlavního náměstí docela živo a jsou tam i různé kluby, kde to žije. Takže přes den si užiješ hezké moře v Lassi a takovou tu řeckou pohodu a večer můžeš vyrazit do Argostoli za zábavou (a přes den třeba na nákupy, hlavní ulice je tady plná obchodů).

Pokud bys hledala vyloženě ostrov, kde to žije, podívej se na sousední Zakynthos, tam okolo hlavního města Chora najdeš spoustu letovisek, kde je hodně živo. Případně na severně ležícím Korfu je zas hodně živý Kavos (to je letovisko vyloženě o pařbách a pijatikách, především tedy s angličany, kteří tady řádí).

Za mě osobně je Lassi úplně v pohodě a chybu tady neuděláš, pokud je pro tebe výše uvedené dostatečné. Zakynthos je hodně živý ostrov, Kefalonie je zase spíše klidná. Korfu je někde mezi. Všechny tři ostrovy jsou ale krásné a moc se mi na nich líbilo, takže ať vybereš kterýkoli, věřím, že budeš spokojená.

Užij si to, dovča v Řecku je prostě dobrá volba vždycky 🙂

Ondra, MAHALO.cz

Zobrazuji 1 výsledek
Vaše odpověď

Prosím, nejprve se .