Středisko Lassi leží na západním pobřeží, v blízkosti hlavního města ostrova. Patří k nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším letoviskům celé Kefalonie. Poskytuje celou řadu možností  plného využití vodních sportů, zejména potápění a šnorchlování.

Ubytování najdete v menších hotýlcích a rodinných penzionech. Některé z nich mají ve svých zahradách bazén. Zažijete tu příjemnou, téměř rodinnou atmosféru. Po večerech můžete využít posezení v místních tavernách, popíjet dobré řecké víno a poslechnout si typickou řeckou hudbu.

Lassi

Lassi

Letovisko nabízí dvě pláže – Makris Yialos – což v překladu znamená dlouhá písčitá pláž a Plartis Yialos – s významem široká písčitá pláž. Na obou plážích je zlatavý písek a svažují se pozvolna do moře.

K dispozici jsou lehátka a slunečníky, převlékárny i sprchy. V barech a tavernách je zajištěno občerstvení a studené nápoje. Kromě již zmíněného šnorchlování a potápění se zde můžete projet na vodních lyžích, na banánu nebo na šlapadle. Pláže jsou udržovány v čistotě.

Pláž v Lassi

Pláž v Lassi

Chcete-li trošku soukromí, vydejte se do okolí, kde objevíte příjemné zátoky s jeskyněmi. Základní potřeby, potraviny i suvenýry zakoupíte v malých obchůdcích. Večer vás čeká příjemná procházka po pláži za zvuků řecké hudby nebo můžete navštívit některou z taveren a okusit zde místní speciality. V restauračních zařízeních se pořádají řecké večery s hudbou a tancem.

Chcete-li zažít rušnější zábavu, zajeďte si autobusem nebo taxíkem do Argostoli, kde jste za několik minut a kde najdete noční kluby a diskotéky.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Lassi

Klikněte pro zobrazení nabídky Lassi: zájezdy nebo Lassi: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Lassi!