Letovisko Kavos je obklopeno olivovými háji a nachází se na nejjižnějším cípu ostrova. Leží asi 50 kilometrů od hlavního města Kérkyra. Z letiště do letoviska se dají využít místní linkové autobusy. Je to velmi živé místo s bujarými večírky a bohatou noční zábavou, za kterou se sjíždějí mladí návštěvníci z celého okolí. Přes tyrkysové moře můžete dohlédnout až k protějším břehům Albánie a Řecka.

Ulice Kavosu

Ulice Kavosu

Středisko Kavos je rájem pro milovníky rušného života a bujarého veselí až do pozdních nočních hodin. Tomu je také celý resort přizpůsoben spoustou rozmanitých taveren, barů a restaurací. Zdejší pohostinské služby jsou na vysoké úrovni. V oblíbených diskotékových klubech a tanečních barech se odrážejí rozmanité hudební styly. Zatančit si můžete při rockové hudbě, hip hopu, soulu i při tradiční řecké hudbě. V tavernách narazíte na velkou nabídku řeckých specialit, ale spíše počítejte s anglickou kuchyní, která je určena pro většinové návštěvníky z Británie.

Párty v Kavosu

Párty v Kavosu

Zdejší písečná pláž s oblázky a kamínky je dlouhá několik kilometrů a je považována za jednu z největších na Korfu. Pronajmout si můžete lehátka i slunečníky, k dispozici jsou sprchy a toalety. Vyzkoušet můžete i četné vodní sporty.

Pláž není příliš vhodná pro rodiny s dětmi, pokud nejsou zvyklé na bouřlivé večery a zábavu až do rána. Z hlediska bezpečnosti se ale není čeho obávat, neboť pláž se pozvolna svažuje do vody a voda je mělká. Z tohoto důvodu je  pláž vhodná i pro handicapované.

Pláž v Kavosu

Pláž v Kavosu

Z letoviska Kavos můžete zajet i na přilehlé ostrovy Paxos a Antipaxos. Zde najdete krásné zlatavé pláže.

Za návštěvu jistě stojí i hlavní město ostrova Kérkyra.

Osobně nicméně doporučuji se bydlení v Kavosu vyhnout, protože je zde opravdu od anglických turistů často až nesnesitelný hluk. Jejich potácející se skupinky dokáží pozdě v noci či nad ránem vydávat dostatečně silnou kakofonii zvuků, která vás nenechá spát. Pokud nehodláte na Korfu celou dovolenou proskotačit na parketu či v barech, Kavos raději nechte těm, kteří tyto aktivity na dovolené preferují.

Kavos

Kavos

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Kavos

Klikněte pro zobrazení nabídky Kavos: zájezdy nebo Kavos: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Kavos!