Lara – Kundu návštěvníkům nabízí čisté moře a rozsáhlé písečné pláže. Kromě pobytu u moře zde naleznete mnohé přírodní a kulturní krásy. Letovisko poskytuje komfortní turistické zázemí, nadstandardní služby a malebné okolí. Krása tureckého pobřeží je zde spojena s jedinečnou východní kulturou. To vše můžete obdivovat nejen na plážích u moře, ale i na výletech do okolí, které jistě neodmítnete.

Letovisko Lara-Kundu leží na jihu Turecka, jihovýchodně od centra Antalye, na jedné z nedelších pláží Turecké riviéry. Letovisko v podstatě navazuje na hotelovou zástavbu Antalye.

Lara-Kundu

Lara-Kundu

Co nabízí Lara – Kundu

Lara-Kundu vlastně není ani letoviskem, ani městem. Je to v podstatě část Antalye, respektive jak Lara tak i Kundu jsou okrajové oblasti města. Dnes je to ale především luxusní hotelová zóna s pětihvězdičkovými hotely zaměřenými na movitější klientelu, které leží zejména v oblasti Kundu. Hotely se nacházejí prakticky přímo u moře. Pokud jste zcestovalí a místní hotely vám budou něco připomínat, nemýlíte se. Jsou většinou replikami světově známých staveb jako například Topkapi v Istanbulu, Kreml v Moskvě nebo stavby benátské.

Vodopád Asagi Düden Selalesi poblíž letoviska Lara-Kundu

Vodopád Asagi Düden Selalesi poblíž letoviska Lara-Kundu

Krásná písečná pláž, která začíná vodopádem Asagi Düden Selalesi, se mírně svažuje do moře. Na některých místech písek střídají oblázky. Horký den u moře střídá příjemný večer, kdy se naskýtají nejlepší podmínky pro procházky po pláži za svitu zapadajícího slunce. Zdejší nabídka zahrnuje i návštěvu tureckých lázní, sauny, fintess centra a pro zájemce také zábavní centra s diskotékami. Můžete si užít bohatého nočního života.

Pláž v letovisku Lara-Kundu

Pláž v letovisku Lara-Kundu

Pokud budete unaveni pobytem u moře, vydejte se na výlety do známých antických měst Aspendos, Faselis, Olympos, Xantos, Perge.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4.5 hvězdy
    4.5 / 5 (2 )
  • 90%
  • (2)

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Super na nákupy!

dne 2015-04-29 00:30:45

Krásné místo, klidné a příjemné, nabízející spoustu aktivit, především vodních sportů jako je parasailing, banány, motorové čluny, skútry a další. Pláže jsou tady pěkné, trošičku hrubší písek, ale OK.
Pro milovníky nákupů je to tady ráj, podél cesty je několik nákupních center.
Pokud máte doma týnejdžry, ti se tady asi moc nezabaví, protože tady nejsou žádné kluby a diskotéky, jen pár barů.
Hotely super, neměli jsme důvod prakticky vycházet z hotelového komplexu, jen na fakultativní výlet a pak na zmíněné nákupy :o)Dosaženo 50 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Luxusní letovisko

dne 2015-02-07 12:34:41

Lara pro mne byla docela zklamáním, a to se jmenuju podobně :) Je to v podstatě umělé letovisko, jakýsi příčesek Alanye, kde postavili luxusn 5* hotely s all inclusive a vše podřídili tomu, abyste z hotelů nemuseli vycházet, respektive, abyste ani neměli moc kam jít. Nic tady totiž není, jen pár barů a rušná silnice. Veškeré dovolenkové dění se tak odehrává v hotelu a jste zcela odkázáni na hotelové služby. Pro někoho výhoda (není nutné se o nic starat), pro někoho nevýhoda (není se kam jít projít a co prozkoumat). Hotely jsou tady nicméně luxusní, takže obvykle opravdu nabízí vše, co si člověk může přát. Pokud budete chtít na výlet, jde jet do Alanye (cirka 15 minut) a nebo do dalších měst poblíž, případně různých turistických destinací. Nabídka výletů nebyla široká, ale stačilo nám to.
V souhrnu je Lara spíše pro turisty, kteří chtějí relax na hotelu nebo krásné pláž (pláž je tady opravdu hezká!) a nemají moc v plánu poznávat okolí. Pro poznávání zvolte raději jiné letovisko, které bude atraktivnější.Dovolená Lara – Kundu

Láká vás Lara – Kundu? Hledáte-li zájezdy do destinace Lara – Kundu, které vás sem vezmou, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů se zajímavými cenami. K dispozici je hodnocení jednotlivých nabídek, řada termínů a cen, ze kterých si můžete vybrat! Pro nabídku aktuálních zájezdů, které nabízí Lara – Kundu, klikněte sem a pro akční nabídky Last minute pak zase sem.