Alara zaujímá dlouhé pobřeží Středozemního moře, s krásnými písečnými plážemi a čistým pěkným mořem. Pulsující prázdninová letoviska jsou plná obchodů, kaváren, restaurací a barů. V okolí se vyskytuje mnoho zajímavých míst pro vaše výlety. Nabízí se tu využití vodních sportů a golfu. Alara je jednou z nejnavštěvovanějších destinací v Turecku, která má své osobité kouzlo. K její oblíbenosti přispívá fakt, že leží pouhých 30 km od Antalye a Side, které jsou skvělými výletními cíly.

Poklidná Alara patří mezi menší letoviska Turecka. Nudit se zde ale rozhodně nebudete. Můžete spojit odpočinkovou dovolenou s aktivním poznáváním Turecka. Na pobřeží jsou postaveny převážně luxusní hotelové komplexy vyšších kategorií, s veškerým komfortem.

Alara

Alara

Co nabízí Alara

Místo je vyhledávané převážně milovníky odpočinkové dovolené. Nachází se tu dostatečně široká pláž s pozvolným svažováním do teplých vod Středozemního moře. Místo je ideální pro dovolenou s malými dětmi, neboť zdejší pláž se jen pomalu svažuje do moře, jen některá místa jsou trošku hlubší.

Pláž je písčito-oblázková, pečlivě udržovaná, s dostatečným množstvím převlékáren a toalet. přímo z pláže se naskýtá neopakovatelný výhled na nedaleké pohoří s vodopády.

V blízkosti letoviska najdete množství romantických zálivů s menšími plážemi.

K návštěvě vybízí řada zajímavých míst v okolí Alary, antické památky nebo nevšední přírodní krásy.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Alara

Alara je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Alara či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy do Turecka, stačí kliknout sem a vybrat si :-)