Colakli je moderní turistické letovisko nedaleko od Side. Až k tomuto městu vedou nádherné písečné pláže. Po celé délce pobřeží roste bujná vegetace, do níž zapadá několik komfortních hotelových komplexů. V letovisku si užijete příjemnou dovolenou. Najdete zde řadu zajímavých míst, vynikající podmínky pro vodní sporty, turistiku a zábavu.

Colakli

Colakli

Co nabízí Colakli

Colakli je příjemné malé město nedaleko od Side, v oblasti Turecké riviéry. Návštěvníkům nabízí prohlídku historického centra a příjemnou atmosféru pro trávení dovolené. Letovisko je vhodné pro rodiny s malými dětmi a vyznavače klidné dovolené. Užít si tu mohou všichni, kdo chtějí užívat chvíle plné slunce, relaxace, procházek po čistých plážích či vodních radovánek v křišťálově čisté vodě.

Pláže nabízí skvělé podmínky pro vodní sporty, potápění, šnorchlování, windsurfing nebo jen zvou k odpočinku. Kouzlené jsou večerní procházky po pláži při západu slunce.

Obchody a restaurace ve starobylých uličkách v letovisku poskytují čerstvé ovoce, potraviny a suvenýry. V restauracích je možnost ochutnat jídla typické turecké kuchyně.

Poloha letoviska umožňuje pořádat výlety třeba do rušnějších sousedních letovisek Antalya nebo Analya, kde si zejména mladí návštěvníci mohou užít rušného nočního života.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 3.5 hvězdy
    3.5 / 5 (2 )
  • 70%
  • (2)

Summary:

Dosaženo 50 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Příjemná dovolená, skvělý hotel

dne 2015-04-04 14:49:05

V Colakli si musíte vybrat dobrý hotel. Je jich tady spousta, ale některé byly už na pohled dost jeté a potřebovaly by opravit. My vybírali a jeli do Alva Donna a bylo to tam super! Moc jsme si dovolenou v Colakli užili. Na výlet jsme jeli do Side, kde jsme si nakoupili suvenýry, zašli si do skvělé restaurace. Je to od Colakli kousek. V hotelu nám nabízeli několik různých výletů, ale protože jsme tady byli jen 8 dní, tak jsme to nevyužili a spíše jen odpočívali před návratem do pracovního procesu. Myslím, že tohle letovisko je na odpočinek ideální, je tady klid, na plážích nikdo neotravuje (mna rozdíl třeba od Egyptu), pláž je tady krásná, dlouhá, takže skvělá na procházky. V souhrnu se nám tady líbilo.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Pro plazove povalece ideal

dne 2015-03-22 07:55:37

Narovinu - v Colakli nic neni. Tecka. Pokud tady jedete s tim, ze dovolenou stravite na hotelu tak budete ok, pokud si teda vyberete dobry hotel. Pokud tady chcete chodit na prochazky a videt neco v okoli tak budete zklamani, protoze tady proste nic neni. Plaz je hezka dlouha piscita ale to je vse. Par nejakych obchodu atp., jinak docela bida. Pro deti prakticky nic, pokud nebudete mit zarizeni pro deti v hotelu, tak mate smulu. Vylety nejake jsou, doporucuju zajet do side kde je vetsi vyber vseho. Celkove je Colakli idealni pro plazove povalece my cekali neco zivejsiho, zajimavejsiho ale to tady nenajdete.Dovolená Colakli

Dovolená v destinaci Colakli? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Turecka a vyberte si ze všech dostupných možností!