Hua Hin leží jižně od Bangkoku, blízko letoviska Cha-am v provincii Phetchaburi. Jedná se o ne příliš známé letovisko, které turisté stále ještě teprve objevují. Přesto je zde spousta zajímavých míst, která stojí za poznání a jistě zde budete spokojeni i s kvalitou služeb a jejich škálou.

Hua Hin

Hua Hin

Pala-U waterfalls

Krásný vodopád 60 km západně od Hua Hin. Má 15 úrovní.

Vodopády Pala-u

Vodopády Pala-u

Hat Puek Tian

Pláž Puek Tian je populární, fotografy vyhledávané místo s mnoha sochami románových postav nejslavnějšího thajského básníka Sunthorn Phoo. Sochy jsou docela působivé, bohužel pláž je velmi špinavá.

Hat Chao Samran

Chao Samran je mezi Thajci velmi populární. Je mnohem čistší než Puek Tian. ​​Bývá zde jen velmi málo západních turistů, ale také velmi málo restaurací a aktivit.

Kaeng Krachan

Kaeng Krachan je národní park v provincii Phetchaburi, je asi hodinu jízdy od Cha-am. Je to největší přírodní park v Thajsku a je rájem pro pěší turisty. Milovníci zvířat ocení možnosti pozorování ptáků. Přečtěte si další informace o národním parku Kaeng Krachan.

Kaeng Krachan

Kaeng Krachan

Phetchaburi

Město Phetchaburi je asi 30 km severně od Cha-Am, na silnici Phetkasem, na cestě do Bangkoku. Historický park pokrývá kopcovitá oblast se starým palácem a starověkými chrámy. Provincie Phetchaburi má také krásné pláže a jeskyně.

Phetchaburi

Phetchaburi

Více informací o dalších zajímavých místech v této oblasti, naleznete u článku o letovisku Cha-am.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4.33 hvězdy
    4.33 / 5 (3 )
  • 86.6%
  • (3)

Summary:

Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Hua Hin

dne 2015-04-26 01:28:22

Umístění letoviska Hua Hin na dlouhé pláži je skvělé, vždycky jsme našli místečko kde se dalo v pohodě lehnout nebo sednout. Nestalo se nám, že bychom se museli tlačit s dalšíma lidma. Jde tady dělat spoustu věcí a je to tady hezké. Ceny byly více než přijatelné a zamilovali jsme si thajské jídlo.
Je tady spousta obchodů, chodili jsme do vedlejších uliček s lepšími cenami a bez nutnosti smlouvat jako na trhu. Noční trh určitě stojí za vidění ale počítejte s tím, že se tady handrkuje o cenu, abyste neplatili dost navíc.
Těším se, až se do Thajska zase vrátíme!Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Dobra dovolena

dne 2015-03-16 01:04:40

Nejvic casu jsme stravili na plazi! Ne ze by tady snad byl nejlepsi pisek v thajsku (videl jsem plaze na ostrovech, ktere byly s piskem jemnym jak pudr), ale i tak je dost dobry. Plaze tady jsou dlouhe a docela rovne takze jsou idealni pro hrani treba vojebalu nebo fotbalku. Plaze tady jsou bozi pro decka. Nabizi tu i projizdky na konich coz zas vyuzila manzelka (silena milovnice koni). Vyhoda Hua Hin je ta ze tady sice v nejvyssi sezone byva dost plno ale tim ze je plaz velka a dlouha tak tady vzdycky je dost mista a lidi se netlaci jak sardinki. Restauracky na plazi vari dobre, v nabidce maj jak klasicke thajske jidlo tak i beznou zapadackou kuchyni (ta je dobra pro decka, ktere palive nudle moc nemusi). Meli jsme tady dobrou dovolenou.Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Zábava!

dne 2015-02-22 19:47:56

Hua Hin je bezva resort se spoustou restauraček a barů, kde se dá slavit až do rána :oD Nejlepší je zajít si na koktejl, pak na véču a pak jít na bar se seznámit s novými lidmi! Na konci pobytu jsme tam už měli dobrou partu lidí :o)

POzor jen na to že Hua Hin je 3 hodiny cesty od Bangkoku, takže trvá docela dlouho, než se sem člověk z letiště dostane po příletu do Thajska.Dovolená Hua Hin

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Hua Hin je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Hua Hin či Last minute nabídek do Thajska.