Národní park Talassemtane se rozkládá v severním Maroku, v pohoří Rif. Je pokrytý jedlovými lesy a jeho cílem je zachávání těchto lesů pro příští generace.

Národní park Talassemtane - vodopád Akchour

Národní park Talassemtane – vodopád Akchour

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 5 hvězdy
    5 / 5 (1 )
  • 100%
  • (1) Recenze

Summary:

Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Pokud rádi trekujete, bude se vám tady líbit!

dne 2015-03-08 09:21:20

Národní park Talassemtane je krásné místo, obzvlášť pokud máte rádi hikování. Výhledy jsou tady neskutečné a asi vás překvapí i dobře značené turistické trasy, které jsem tady nečekala. Trasy jsou buď krátké, jednodenní a nebo se dají jít i dlouhé několikadenní treky (spaní v guesthousech). V údolích jsou roztroušené vesničky, uvidíte spoustu místních lidí jak žijí svůj krásný a jednoduchý vesnický život, pasou svá stáda ovcí či koz, pečou chléb, opravují své domy a nebo jen posedávají a povídají si.
Nám se v národním parku Talassemtane líbilo moc, je to místo, kde uvidíte život marockého venkova takový, jaký byl po dlouhá staletí a jaký je dodnes. Jednoduchý, upřímný a čistý.Dovolená Národní park Talassemtane

Klikněte pro zobrazení nabídky Národní park Talassemtane: zájezdy nebo Národní park Talassemtane: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Národní park Talassemtane!