Dříve rybářská vesnička Wadduwa, v současné době oblíbené turistické středisko Wadduwa, leží na západním pobřeží Srí Lanky, asi 35 km jižně od Colomba. Turisty sem láká krásná, několik kilometrů dlouhá pláž a moře s teplou vodou, která má celoročně okolo 30°C. Celou Wadduwu obklopují plantáže kokosových palem, ze kterých se vyrábí palmové víno „toddy“.

Wadduwa

Wadduwa

Co nabízí Wadduwa

Pokud Waduwu navštívíte, můžete si prohlédnout buddhistický chrám Maha Vihara.

Wadduwa je také místem tradiční ajurvédy (tradičního původem indického lékařství), což znamená, že si zde (podobně jako na mnoha dalších místech Srí Lanky) budete moci dopřát jak tradiční ajurvédskou masáž (která je zaměřena na některé akumpresurní body a podobá se běžné velice příjemné reflexní masáži, pouze je vylepšena nádhernými exotickými oleji) tak zde není problém nakoupit i výrobky z přírodních materiálů, rostlin a květů, které se na Srí Lance pěstují. Tyto různé krémy, masti a přípravky proti všemožným neduhům jsou skvělými suvenýry, které můžete ze Srí Lanky přivést jak sami sobě tak i vašim blízkým.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Wadduwa

Wadduwa je krásné místo, které stojí za návštěvu. Prohlédněte si proto zájezdy do destinace Wadduwa či aktuální nabídku Last minute a vyberte si, co vás zaujme nejvíce! K dispozici jsou i další zájezdy na Srí Lanku, stačí kliknout sem a vybrat si :-)