Letovisko Ladiko leží v malé stejnojmenné zátoce mezi letovisky Falikari a Kolymbia. Je vzdálené asi 15 kilometrů od hlavního města ostrova Rhodos.

Středisko nabízí návštěvníkům krásné písčité pláže, množství kaváren, barů, restaurací, diskoték a obchodů. Rodiče s malými dětmi ocení místní aquapark.

Pláž v letovisku Ladiko

Pláž v letovisku Ladiko

Oblázková pláž Anton Queen leží stranou od ubytovacích zařízení. Nese jméno známé herecké hvězdy Antony Queena. Slávu jí přineslo natáčení filmu „Děla z Navarone“.

Pláž patří mezi nejoblíbenější lokality na ostrově a během hlavní sezony zde můžete mít problém najít kousek volného místa pro sebe. Na okrajích pláž lemují menší skaliska, jež dodávají pláži punc jedinečnosti. Neříkám, že pláž není hezká, ale že by to byl nějaký zázrak, to se říct nedá. Doporučuji se zde na chvíli zastavit, okoupat a vyrazit dále, na ostrově je spousta krásných pláží, kde se nebudete muset bít o životní prostor s davy dalších lidí 🙂

Zdatnější turisté se sem dostanou i z letoviska Falikari po neupravené cestě.

Nad pláží se pasou stáda polodivokých řeckých koz.

Pláž Anton Queen

Pláž Anton Queen

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Ladiko

Dovolená v destinaci Ladiko? Dobrá volba! Podívejte se na aktuální nabídku zájezdů a nebo na akční Last minute, které jsou nyní k dispozici. Podívejte se i na nabídku zájezdů do Řecka a vyberte si ze všech dostupných možností!