Boulmane leží téměř 500 kilometrů na severovýchod od Agadiru. Můžete zde pozorovat několik pouštních zvláštností.

Především se tu vyskytuje drop obojkový a jeden z mnoha druhů skřivanů – skřivan tlustozubý. Tohoto ptáka můžete zahlédnout od Taglid Track, který leží nedaleko Boulmane. Nejvyšší počty skřivana tlustozobého tu pobývají mezi měsíci listopad – březen. Taglid Track vede suchou a kamenitou pouští přes mělká vádí, s řídkým výskytem skal. Za prozkoumání stojí obě strany této cesty. Nalézají se zde odbočky, vedoucí k malým vodním plochám. Budete-li pokračovat dál k východu dorazíte na místo, kde se objevuje skřivan Dupontův.

Boulmane

Boulmane

Západně od Boulmane vede cesta napříč údolím Draa. Zde žije vlaštovka světlehnědá a cestou dál do pouště můžete narazit na skřivana tlustozobého.

U Tizi-n-Tichka Pass, u silnice spojující Ouarzazate a Marrákeš, můžete spatřit hýla červenokřídlého. Nejlepší lokalitou k pozorování tohoto ptáka je však Oukaimeden.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Boulmane

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Boulmane je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Boulmane či Last minute nabídek do Maroka.