Pulau Sipadan je malý ostov, který leží asi 36 kilometrů od jihovýchodního pobřeží státu Sabah. Ve vodách, okolo ostrova, je neuvěřitelně pestrý podmořský život s množstvím tropických ryb blízko pod hladinou.

Pulau Sipadan

Pulau Sipadan

Okolo celého ostrova leží krásná bílá pláž. Je to místo pro všechny, kteří milují potápění, slunění na bílých plážích a koupání v průzračné vodě. Procházku kolem celého ostrova zvládnete za půl hodiny. Ale proč byste to dělali, když mnohem větší zážitek přinese jeho obeplutí pod vodou 🙂

Potápění u ostrova Sipadan Potápění u ostrova Sipadan

© Abd. Halim Hadi / Shutterstock.com

V každém případě je nutné říct, že Sipadan patří mezi nejznámější malajská letoviska a jako takový je dnes dost obsypán turisty. Pokud hledáte klid, zde raději moc nehledejte, zvlášť ne v plné sezoně.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Pulau Sipadan

Zaujal vás náš článek o destinaci Pulau Sipadan v Malajsii? Chtěli byste sem vyrazit na zájezd? Klikněte sem a podívejte se na nabídku aktuálních zájezdů či akčních Last minute, které Pulau Sipadan nabízí a vyražte ve vámi vybraném termínu a za cenu, která vám bude vyhovovat! Dovolená v Malajsii je skvělá volba!