Příbytky původních obyvatel působí zvláštním kouzlem a rozhodně se vyplatí při návštěvě oblastí Batang Rejang, Belga, Kelabit Highlands – je navštívit. Budete překvapeni dlouhými monstry na vysokých kůlech. Vejít se sem musí celá vesnice, která žije doslova pod jednou střechou.

Tradiční dlouhý dům na Borneu

Tradiční dlouhý dům na Borneu

Výlet organizujte výhradně s průvodcem. Poradí vám, jak při návštěvě postupovat, protože základem je dodržování určitých pravidel. Přinést nějaký dárek je samozřejmostí, průvodce vám poradí jaký.

Příbytky původních obyvatel Bornea

Příbytky původních obyvatel Bornea

Pokud se vydáte navštívit vesnici na vlastní pěst, nikdy se nesnažte vstoupit do jejich obydlí bez pozvání. Rozhodně se vám vyplatí koupit si od místních obyvatel některý z jejich rukodělných výrobků, pomůže to prolomit ledy. Při troše štěstí se vám podaří nahlédnout do života lidí, žijících v souladu s okolní přírodou na základě dávných tradic.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Příbytky původních obyvatel

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Příbytky původních obyvatel je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Příbytky původních obyvatel či Last minute nabídek do Malajsie.