Nyali má nejbělejší pláže na severním pobřeží. Vstup do moře je v mírném úhlu, hloubka je závislá na přílivu a odlivu. U břehu je hloubka vody do jednoho metru. Ve vzdálenosti do 500 m je hloubka 3-4 metry. V 750-ti metrech od břehu je hloubka znovu do 1-2 metrů.

Pláž v Nyali

Pláž v Nyali

Nyali je centrum vodních sportů. Využijte loď s proskleným dnem pro pozorování podmořského života, šnorchlování, katamarány, windsurfing, rybaření. Je zde rovněž potápěčské centrum.

Na pláži v Nyali

Na pláži v Nyali

Můžete si zde také zahrát golf na 18-ti jamkovém hřišti. Když už vás nebaví pobyt na pláži a u moře, můžete si vyrazit do blízké Mobasy za zábavou nebo na nákupy.

Nyali

Nyali

Teploty zde zřídka klesnou pod 25°C. Nejtepleji je zde od prosince do března – cca 31°C. Pro windsurfing a kitesurfing jsou měsíce leden-únor a červenec-srpen.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 4.67 hvězdy
    4.67 / 5 (3 )
  • 93.4%
  • (3)

Summary:

Dosaženo 25 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Čistá a moc hezká pláž s nádhernými východy slunce

dne 2015-03-22 06:57:04

Myslíme si, že Nyali patří mezi nejlepší pláže Mombasy, protože je moc hezká a není tady tolik lidí. Většina hotelů má ochranku, která hlídá, aby hosty na pláži neotravovali prodejci. Pláž je čistá a určitě doporučujeme si ráno přivstat a podívat se na východ slunce, který je zde bezkonkurenční! Opravdu moc hezké místo, je tady i pár restaurací a míst, kam se dá zajít na drink. Využijte i služby něklika masérek na pláži, vychází to mnohem levněji než v hotelu a na pláži je to fajn zážitek.
Samozřejmě nejlepší z celého pobytu v Keni bylo safari, kvůli kterému jsme sem jeli. byli jsme v Masai Mara (dloooouhá cesta) a stálo to za to. Máme nádherné fotky skoro celé velké pětky, lvi chodili kolem našeho jeepu, opravdu krása. Celkově hodnotím naši dovolenou v Keni na jedničku s hvězdičkou.
Byli jsme velice spokojení a rádi se sem znova někdy podíváme.Dosaženo 250 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 4*: 4">
4 /5 stars

Nyali - supr pláž, Keňa - nádherná země!

dne 2015-01-13 20:31:56

Naprosto jsme si tady užili část naší dovolené v Keni. Pláž je jedním slovem boží. Moře mělo tak nádherné barvy, jaké jsem nikde jinde na světě ještě neviděl, navíc bylo úplně průzračně čisté, prostě supr. Pravděpodobně vás tady budou trošku otravovat prodejci pití, kokosů, masáží, projížděk na velbloudech (na ty pozor, řada z nich jsou podvodníci, kteří po vás budou chtít dost tvrdě mnohem víc, než na kolika jste se domluvili předem) a dalších činností a věcí. Ale stačí jim obvykle říct ne a dají pokoj. U některých hotelů byla hlidka, která je odháněla od hostů :)
Supr je, že na pláži v Nyali jsou volejbalová hřiště, takže byla legrace, když jsme tady s dalšími lidmi hráli beach volej. Na pláži je možné dělat různé aktivity, nejčastěji se tady dá domluvit projížďka na lodí se skleněným dnem. Bylo tady velké horko, ale dalo se schovat do stínu palem, takže to byla taková hezká katalogová idylka s drinkem v ruce :)
Určitě se sem ještě někdy vrátím, moc se nám v Nyali a v celé Keni líbilo. Je to nádherná země s velmi přátelskými lidmi (mimo turistické resorty, kde jsou zkažení turismem) a neuvěřitelně krásnou přírodou a historií. Pokud budete moct, vyražte! Keni jako celku bych dal 5*, pláži Nyali dávám 4* kvůli prodejcům. Sice se dali odehnat, ale i tak to bylo trošku otravné.Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 5*: 5">
5 /5 stars

Nádherná pláž, nejkrásnější co znám!

dne 2014-11-13 06:15:19

Do Nyali jsme se absolutně zamilovala. Naprosto! :-))) Nádherný bílý písek, absolutně čistý, nádherná modro tyrkysová voda v moři, příjemní lidé... do dneška mám slzy v očích, když si na toto místo vzpomenu!! Nenechte se otrávit místními prodejci (není jich ale moc).Dovolená Nyali

Klikněte pro zobrazení nabídky Nyali: zájezdy nebo Nyali: Last minute a vyberte si tu nejzajímavější dovolenou v destinaci Nyali!