I na plážích v oblasti Bamburi si užijete celou řadu vodních atrakcí od vodních lyží, po kanoe, kajaky, windsurfing až po šnorchlování. Na plážích Bamburi si užijete klidnou atmosféru, panenskou pláž, ubytování na úrovni v místních hotelech.

Pláž v Bamburi

Pláž v Bamburi

Při odlivu je však koupání v moři omezeno, ale čas zase můžete využít k procházkám pískem k nedalekému korálovému útesu.

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 2.5 hvězdy
    2.5 / 5 (2 )
  • 50%
  • (2)

Summary:

Dosaženo 100 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 2*: 2">
2 /5 stars

Krásná pláž úplně zničená neuvěřitelně otravnými prodejci

dne 2015-02-28 19:50:10

Bamburi má moc hezkou pláž. Je opravdu krásná, ale tak nějak jsme se na ni skoro celou dovolenou jen dívali a moc si na ni netroufali. Když jsme sem totiž první den vyběhli tak sotva jsme se ocitli mimo hotel, už se k nám řítilo několik prodejců s všemožnýma hovadinama a pořád nás do něčeho nutili. Kup si tričko, hodinky, CDčko, náramek, pití, snack, jeď na výlet tady, tam, pojď do baru, do restaurace, pojď se podívat an velkého kraba a podobné kecy pořád dokola. Byli milí, usměvaví, ale nedokázali pochopit, když jsme jim řekli, že NIC nechceme a ať nám dají POKOJ. Jeden z nich se mnou šel i do moře! V podstatě nás donutili se na pláž vykašlat a celý pobyt strávit u bazénu, protože to stejné bylo i druhý den. Nebyli jsme sami, kdo byl tak znechucený těmihle otravnými prodejci, že na pláž skoro nechodil. Já sem vyrážel aspoň brzo ráno si zaběhat, to tam ještě naháněči nebyli.
Jinak jsme chodili na jídlo do jedné restaurace nedaleko, kde měli vynikající mořské plody.
Bamburi je hezká pláž, ale když si tady neodpočinete, tak je to k ničemu :(Dosaženo 50 cestovatelských bodů
Počet přečtených článků
Počet přijatých odpovědí
Počet napsaných recenzí
Tvé hodnocení *: 3*: 3">
3 /5 stars

Skvělý hotel

dne 2015-02-05 20:52:12

Měli jsme hotel s all inclusive a protože rádi služby all inclusive využíváme, z hotelu jsme neměli moc důvod chodit pryč. Ale párkrát jsme vyšli na procházku. Líbil se nám Heller Park, pár hezkých restaurací, jeli jsme na safari do Tsavo East (super!). Otravní byli jen místní, kteří nás na každém kroku pořád dokola oslovovali s nabídkou svých produktů. nedalo se jim vyhnout. Nevím, jsem docela kliďas, manžel byl trošku nervní. Někteří prodejci byli docela drzí a skoro bych až řekla hrubí. Docela mne to zklamalo. Mimo hotel nám nebylo doporučováno vycházet, že prý je tam méně bezpečno, ale neměli jsme ten pocit.Dovolená Bamburi

Ta nejširší nabídka aktuálních zájezdů do destinace Bamburi je vám k dispozici. Stačí kliknout sem a nebo se podívat na nabídku akčních Last minute zájezdů do destinace Bamburi či Last minute nabídek do Keni.