Zelená perla Benátska – Eracela Mare, leží asi 60 kilometrů od Benátek. Od Caorle je místo vzdálené 10 kilometrů. Přezdívku „Zelená perla“ získalo díky hustému borovicovému porostu. Piniové háje poskytují na plážích příjemný a vítaný stín. Místo je doporučováno návštěvníkům s dýchacími potížemi. Je také vhodného rodiny s dětmi.

Eraclea Mare Eraclea Mare

© Nature invest S.r.l., www.portofelice.it

Co nabízí Eraclea Mare

V letovisku najdete dostatečné množství obchodů, restaurací, barů.

Pískem pokryté široké pláže pozvolna sestupují k moři. K pláži přiléhá promenáda, kterou jistě využijete k romantickým procházkám.

Pro děti se na pláži nachází řada prolézaček, klouzaček, houpaček a jiných atrakcí.

Ve městě se konají pravidelné trhy.

Pláž v Eraclea Mare

Pláž v Eraclea Mare

Od června do září nabízí místní přístav kurzy plachtění. V jezdeckém klubu si můžete dojednat výlety na koních k laguně.

Centrum letoviska se každý večer mění v pěší zónu. Na malém náměstíčku se konají tématické večery – koncerty, trhy, kolotoče.

Vybudované cyklistické stezky jsou vhodné i pro jogging a večerní procházky.

Zajímavosti v okolí Eraclea Mare

Eraclea Mare je svou polohou vhodné jako výchozí místo pro výlety po okolí. Zajet si můžete do Blízkého Lignana, Benátek nebo historického městečka Trieste. Oblíbená je také okružní plavba lodí po lagunách. Za návštěvu stojí takzvaná Mort Lagoon – laguna táhnoucí se mezi Eracleou Mare a ústím řeky Piave.

Nejbližší diskotéka pro mladé návštěvníky letoviska čeká ve 20 kilometrů vzdáleném Lido di Jesolo nebo v Caorle, jež je odtud vzdálené asi 15 kilometrů

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Eraclea Mare

Máme pro vás aktuální zájezdy do destinace Eraclea Mare a nebo další spoustu zájezdů do Itálie. Podívejte se i na aktuální Last minute pro destinaci Eraclea Mare a vyberte si tu nejzajímavější nabídku!