Lázeňské městečko a lyžařské středisko leží v údolí Val di Pejo v západních Dolomitech. Je obklopeno vrcholky Ortlerských Alp. Středisko se nachází nedaleko velmi oblíbeného střediska Passo Tonale, přitom si zde můžete zalyžovat na poloprázdných sjezdovkách.

Pejo

Pejo

Co nabízí Pejo

Středisko nabízí jen 13 kilometrů sjezdových tratí, 4 modré, 4 červené a 2 černé sjezdovky. Převýšení některých sjezdovek dosahuje až 1200 metrů. Přepravu zajišťují 3 vleky, 2 sedačkové a 1 kabinková lanovka, s celkovou přepravní kapacitou 6000 osob za hodinu.

V okolí střediska se rozkládá Národní park Stelvio. Můžete si užívat panoramatických výhledů do okolí a na okolní dominanty Monte Vioz nebo Monte Cevelade.

Ideální podmínky zde najdou vyznavači skialpinismu.

Zklamáni ovšem budou snowboardisté, protože pro ně zde nebyl vybudován žádný snowpark a jezdit mohou jen na sjezdovkách.

Lyžování v Pejo Lyžování v Pejo

© Ryszard Stelmachowicz / Shutterstock.com

Pro běžkaře tu jsou dokonale upravené běžecké tratě.

Využít můžete nabídky Pejo-Skirama a zalyžovat si v dalších 6 střediscích i mimo Val di Sole s celkovým počtem 320 kilometrů sjezdovek. K dispozici je i ubytování za velmi přijatelné ceny.

Pod sjezdovkami se rozkládá lázeňský komplex, kde můžete využít dvě ledové plochy na bruslení, zahrát si hokej, posedět v restauraci či baru nebo si zajít na diskotéku.

Mapa Pejo

Mapu lyžařského střediska naleznete níže. Potřebujete-li si prohlédnout detail mapy, klikněte na ni.

Mapa Pejo

Mapa Pejo

  • Hodnocení uživatelů

  • Hodnocení: 0 hvězdy
    0 / 5 (0 )
  • 0%
  • (0) Zatím žádné recenze!

Summary:

Hodnocení: 0 hvězdy
0 / 5 (0 )

0%Nikdo ještě nerecenzoval, buď první! Nikdo ještě nerecenzoval, buď první!Dovolená Pejo

Chcete-li vyrazit na dovolenou do Itálie a zajímá-li vás přímo destinace Pejo, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů, které sem míří! K dispozici je celá řada zájezdů do Itálie a podívat se můžete také na aktuální nabídku Last minute zájezdů. Neváhejte, dovolená v Itálii je bezva!